Данилюк після зустрічі з МВФ: новий транш буде до кінця року

На нинішньому етапі переговорів з МВФ Україна може очікувати на отримання чергового траншу Фонду в рамках програми розширеного кредитування до кінця нинішнього року. Про це заявив у неділю в Вашингтоні, після зустрічей з керівництвом МВФ, міністр фінансів України Олександр Данилюк.
«В принципі, ми очікуємо транш до кінця року», - зауважив глава українського Мінфіну.
При цьому він зазначив, що це питання залежить, здебільшого, від результату переговорів стосовно формулювання ціни на газ.
«Тобто ми маємо знайти формулу, яка буде визначати ціни на газ на період до повної лібералізації ринку газу. Зараз ми над цим працюємо, я не думаю, що нам для цього буде потрібно багато часу, ми досить інформативно провели ці зустрічі, обмінялися інформацією, позицією, і зараз тільки треба це оформити», - констатував Данилюк.
Водночас, за його словами, на нинішньому етапі переговорів МВФ також звертає увагу на інші питання. Серед них – пенсійна реформа.
«Тут ми зараз завершуємо аналіз закону разом з МВФ і жодних таких принципових питань, неузгодженостей ми не знайшли. Я впевнений, що ми отримаємо позитивний відгук як від Світового банку, так і Міжнародного валютного фонду», - зазначив Данилюк.
Ще однією умовою для отримання наступного траншу є затвердження закону в Україні щодо змін процедури приватизації.
«Цей законопроект вже знаходиться у Верховній Раді», - нагадав він.
За його словами, це більш важливо для України, ніж для програми МВФ, бо бюджет втрачає мільярди від неефективного управління державною власністю.

У разі, якщо Україна не отримає чергового траншу до кінця року, це не буде критичним для національної економіки, зауважив міністр.
«Ми зараз не в тій ситуації, коли місяць, два, три щось змінюють. Ми досить довго працювали над посиленням нашої економіки для того, щоб зараз не рахувати дні та місяці», - наголосив Данилюк.
Він підкреслив, що головне для України зараз прийняти закон про приватизацію, важливо знайти справедливу формулу на газ, «і коли ми це зробимо, надання траншу буде вже технічним питанням».
Таким чином, свій прогноз щодо строків отримання нового траншу МВФ Данилюк не змінив. Він і раніше заявляв, що гроші від Фонду надійдуть до кінця року.

Читать польностью: http://glavcom.ua/news/danilyuk-zustrivs...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Четверо українських воїнів загинули від початку тижня 0 0 0
Ярослав Залипка виграв 1000 гривень 0 0 0
Костюм в стилі єврейської дівчинки Анни Франк випустили до свята Хелловіну 0 0 0
Жуніор Мораес: Ми намагалися виграти, але трохи не пощастило 0 0 0
У Северной Кореи обнаружили вторую подлодку с баллистической ракетой 0 0 0
Баскетболісти "Дніпра" виграли п'ятий матч у межах Суперліги 0 0 0
Праздник неприкосновенности 0 0 0
Лапін: Після зняття депутатської недоторканності в країні буде правити генпрокурор 0 0 0
Toyota создала водородный минивэн с дальностью хода 1000 км 0 0 0
Стильная и яркая: Даутцен Крус в новой фотосессии для глянца 0 0 0