Іноземна авіакомпанія зменшує кількість рейсів до України

На зимовий період Austrian Airlines, що входить в Lufthansa Group, зменшить кількість рейсів до Львова з десяти до чотирьох на тиждень. Про це пише ZAXID.NET.
Як пояснила речниця Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького Ольга Ковалик, у зимовий період, а саме з 29 жовтня 2017 року до 24 березня 2018 року, замість десяти рейсів на тиждень зі Львова до Відня авіакомпанія Austrian Airlines здійснюватиме лише чотири рейси.
"У літній період літаки Austrian Airlines десять разів на тиждень літають зі Львова чотири дні по одному рейсу і ще три дні по два рейси на день. Зараз авіакомпанія переходить на зимовий графік та впродовж п'яти місяців виконуватиме лише чотири рейси на тиждень зі Львова до Відня", сказала Ольга Ковалик.
За інформацією "Центру транспортних стратегій", загалом же Austrian Airlines буде виконувати 25 рейсів на тиждень з чотирьох українських міст: Києва, Дніпра, Львова та Одеси.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стюардеса відмовила журналісту розмовляти українською
Зокрема, з Одеси до Відня до Одеси, як і зі Львова, літаки авіакомпанії здійснюватимуть рейси по чотири рази на тиждень. З Києва Austrian Airlines здійснюватимуть 11 рейсів. А з Дніпра до Відня будуть виконувати п'ять щотижневих рейсів.
Крім того, раз на тиждень літаки авіакомпанії виконуватимуть рейси Інсбрук - Київ - Інсбрук. Таким чином, всього Austrian Airlines буде виконувати 25 рейсів на тиждень з України.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/life/_inozemn...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Балога: Закон про освіту створює проблеми лише для російськомовних меншин 0 0 0
У прокуратурі затвердили підозру Олені Зайцевій 0 0 0
"Не думав, що вас багато повернеться з АТО" - чиновник не дає землі військовим 0 0 0
Сіднейську оперу будували 14 років 0 0 0
Обігрівачі "ТеплоV" працюють за унікальною технологією 0 0 0
Четверо українських воїнів загинули від початку тижня 0 0 0
Ярослав Залипка виграв 1000 гривень 0 0 0
Українські важкоатлети здобули нагороди на молодіжному ЧЄ 0 0 0
Путін ще раз довів, що має великі проблеми зі знанням історії 0 0 0
Активісти під Радою готові захищати наметове містечко 0 0 0