СБУ хоче заборонити політикам та чиновникам їздити до РФ

Служба безпеки України хоче введення заборони українським політикам та чиновникам на поїздки до Росії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Із ініціативою щодо заборони поїздок до РФ виступив голова СБУ Василь Грицак.

Тож юристи СБ України підготували законопроект про обмеження візитів до Росії політикам, посадовцям, представникам органів місцевого самоврядування та громадським діячам.

У законопроекті, зокрема, передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування сусідньої країни з метою заподіяння шкоди національним інтересам України.

Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України.Нагадаємо, Рада ввела правила для артистів із Росії, які гастролюють в Україні. З третьої спроби Верховна Рада ухвалила законопроект щодо організації гастролей російських артистів в Україні. Законопроект пропонує встановити певні обмеження і заборони на проведення гастролів в Україні. Стаття 3 закону України ”Про гастрольні заходи в Україні” розширюється і передбачає низку нововведень.

Якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор повинен не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подати до СБУ запит щодо інформації про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення цього громадянина до участі у зазначеному заході і надати достовірну інформацію про ім’я та прізвище учасника, використання ним псевдонімів, належність до творчих колективів, та іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

СБУ протягом 10 днів з моменту одержання запиту має розглянути його і надати організатору заходу відповідь. Якщо законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному заході відсутні, організатор має право укласти з ним договір. 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/sbu-hoche-zaboro...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Політик розповів, де переховувався Гіркін у Києві під час Майдану 0 0 0
Обурливе оголошення війни: Кім Чен Ин відповів Трампу щодо погроз знищити КНДР 0 0 0
У Слов’янську поліція затримала дует серійних квартирних крадіїв 0 0 0
На Донетчине пограничники спасли двух детей, путешествующих по минным полям (Фото) 0 0 0
Про медицину 0 0 0
Поліція Волині розшукує підозрювану у торгівлі людьми. ФОТО 0 0 0
Столичні копи отримали уроки англійської мови 0 0 666
Красота игры 0 0 0
Гибрид капитализма и социализма 0 0 0
Лавров: НАТО прагне відтворити клімат холодної війни 0 0 0