Єврокомісія запропонувала створити агентство з кібербезпеки

У Єврокомісії заявили про наміри створити Агентство ЄС з кібербезпеки.
Про це йдеться на сайті ЄС.
Штат розширять з 84 до 125 осіб, бюджет збільшать до 23 млн євро в рік.
Агентству нададуть постійний мандат, і у нього буде можливість надавати державам-членам ефективну допомогу і реагувати на кібератаки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Службовцям, які виконують функції із забезпечення кібербезпеки збільшили оклади
"За останні три роки ми домоглися прогресу в забезпеченні безпеки європейців в інтернеті. Але Європа як і раніше недостатньо добре оснащена в питанні кібератак. Ось чому сьогодні комісія пропонує нові інструменти, в тому числі Європейське агентство кібербезпеки, щоб допомогти захистити нас від таких атак" , - заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.
Запропоновано також запровадити нову європейську систему сертифікації, яка дозволить "гарантувати безпеку використання товарів і послуг в цифровому середовищі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явився вірус, який зламує смартфони за 10 секунд
Під гібридними погрозами бачать, серед іншого, поширення неправдивої інформації, атаки проти інформаційних систем, а також інші види атак за допомогою сучасних технологій. Це - ворожі дії, спрямовані на дестабілізацію держави без формального оголошення війни. Зараз в діяльності центру бере участь 12 країн: Фінляндія, Швеція, Норвегія, США, Франція, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Польща, Естонія, Латвія і Литва. Можливо, що в майбутньому до центру приєднаються і інші країни.

27 червня українські установи стали жертвами масштабної кібератаки, проведеної за допомогою вірусу Petya.A.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/world-life/_e...

Самые важные новости дня с facebook & twitter