Магомедов: Авдіївський коксохім був однією з пріоритетних цілей бойовиків

Під час загострення бойових дій у лютому-березні Авдіївський коксохімічний завод був однією з пріоритетних цілей бойовиків.
Про це заявив директор підприємства Муса Магомедов, повідомляє прес-центр штабу АТО.
За словами Магомедова, обстрілюючи територію підприємства, пошкоджуючи магістральні лінії електропередач, а також блокуючи діяльність Донецької фільтрувальної станції, терористи намагалися позбавити підприємство води й електрики, а значить, змусити зупинити завод-гігант і спричинити збитки українській економіці.
«Через обстріли бойовиків загинуло 12 та поранено 60 працівників підприємства, - зазначив Муса Магомедов. - Це велика трагедія для усього колективу заводу. Але навіть у найважчі дні ми не припиняли роботу. Був час, коли у місті залишались лише військові та працівники заводу. Під час обстрілів понад 2 тисячі працівників заводу були вимушені переховуватися в укриттях, адже від цих людей залежав безперебійний виробничий процес», - розповів Магомедов. 
Як зазначив директор заводу, на коксохімі дев'ять печей задіяні у виробничому процесі. Під час зимового загострення на лінії розмежування, персонал підприємства був змушений перевести декілька з печей у аварійний режим через нестачу електроенергії та води, яка є одним з основних елементів у виробничому процесі.
Виробничі потужності дозволяють випускати до 9 тисяч тон коксованого вугілля на добу. Коли завод вимушено зменшив обсяги виробництва, ціна на основну продукцію підприємства зросла на 20%. Крім того, через обстріли території заводу виникав ризик екологічної небезпеки.
До слова, директор Авдіївського коксохіму вважає, що підвищення залізничних тарифів може погано вплинути на роботу підприємства.

Читать польностью: http://glavcom.ua/news/magomedov-avdijiv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Говоров приніс Україні третю медаль на ЧЄ з плавання 0 0 0
Уроки позабытого императора 0 0 0
Медики назвали продукты, которые портят внешний вид 0 0 0
Роналду: «Команда была великолепна» 0 0 0
ВР не відправить Луценка у відставку - Матіос 0 0 0
Казус Дыминского 0 0 0
Зустрічі родин загиблих воїнів АТО 0 0 0
На камені-календарі ацтеків приносили ритуальні пожертви 0 0 0
Новости Крымнаша."Предатели ждут СССР, на пути у которого встала фашистская Россия" 0 0 0
Підсумки про конкурс до Верховного Суду 0 0 0