Магомедов: Авдіївський коксохім був однією з пріоритетних цілей бойовиків

Під час загострення бойових дій у лютому-березні Авдіївський коксохімічний завод був однією з пріоритетних цілей бойовиків.
Про це заявив директор підприємства Муса Магомедов, повідомляє прес-центр штабу АТО.
За словами Магомедова, обстрілюючи територію підприємства, пошкоджуючи магістральні лінії електропередач, а також блокуючи діяльність Донецької фільтрувальної станції, терористи намагалися позбавити підприємство води й електрики, а значить, змусити зупинити завод-гігант і спричинити збитки українській економіці.
«Через обстріли бойовиків загинуло 12 та поранено 60 працівників підприємства, - зазначив Муса Магомедов. - Це велика трагедія для усього колективу заводу. Але навіть у найважчі дні ми не припиняли роботу. Був час, коли у місті залишались лише військові та працівники заводу. Під час обстрілів понад 2 тисячі працівників заводу були вимушені переховуватися в укриттях, адже від цих людей залежав безперебійний виробничий процес», - розповів Магомедов. 
Як зазначив директор заводу, на коксохімі дев'ять печей задіяні у виробничому процесі. Під час зимового загострення на лінії розмежування, персонал підприємства був змушений перевести декілька з печей у аварійний режим через нестачу електроенергії та води, яка є одним з основних елементів у виробничому процесі.
Виробничі потужності дозволяють випускати до 9 тисяч тон коксованого вугілля на добу. Коли завод вимушено зменшив обсяги виробництва, ціна на основну продукцію підприємства зросла на 20%. Крім того, через обстріли території заводу виникав ризик екологічної небезпеки.
До слова, директор Авдіївського коксохіму вважає, що підвищення залізничних тарифів може погано вплинути на роботу підприємства.

Читать польностью: http://glavcom.ua/news/magomedov-avdijiv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Лікування катаракти обійдеться удвічі дешевше 0 0 0
Гроно винограду Ювілей Новочеркаська важить два з половиною кілограми 0 0 0
Для собак побудували окреме село 0 0 0
Листоноші приходять 46 км гірськими стежками - показали найвище в світі відділення пошти 0 0 0
У 2017 році в світі проводилися 63 багатонаціональні миротворчі операції 0 0 0
Клімкін заявив, що РФ може здійснити обмін полоненими під час ЧС з футболу заради іміджу 0 0 0
Цены в туристических городах Европы: где дешевле 0 0 0
10 способів, як заохотити дитину читати 0 0 0
Новости Крымнаша. "Три корочки хлеба в Стране дураков" 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0