Експерт пояснив значення обстрілу людей на навчаннях "Захід-2017"

Інцидент з гелікоптером, який обстріляв мирних людей під час навчань у Білорусі, – черговий доказ "демонтажу" Росії-держави президентом Володимиром Путіним і його посіпаками.
Таку думку висловив російський блогер і фінансист Слава Рабинович, повідомляє "Апостроф".
Експерт поставив в один ряд обстріл мирних мешканців під час навчань із красномовним "маршем" "Адмірала Кузнєцова". На його думку, обидва випадки показують зубожіння російської армії.
Але мене турбує не це. Одна справа, коли абсолютно очевидно, що російська армія навіть не готова брати участі в міжнародній коаліції в Сирії, навіть якби було таке бажання при іншому керівництві в Росії та були би спроби втілити це в життя. А з такими інцидентами, як з гелікоптером, участь Росії в міжнародній коаліції в Сирії абсолютно неможлива, – додав він.
Рабинович зазначив, що більше його турбує те, що обурливі факти не висвітлюють провладні ЗМІ.
Все це вилазить у соцмережах, а ми всі говоримо: так, просто гелікоптер мав технічний збій, просто вдарив по людях, по машинах, просто російські ЗМІ нічого про це не показали, не розповіли, просто не повідомляється нічого про терористичні акти, просто порушується конституція і Путін йде на енний термін, просто у віолончеліста Ролдугіна знайшлися 2 мільярди доларів на офшорних рахунках і так далі за списком, – додав він.
За словами Рабиновича, це говорить про те, що "путінська ОЗУ повністю демонтувала державу і займається тим, що було показано в тому чудовому мультфільмі, який заборонений в Росії, з приводу того, як Путін "має" Росією".
Він наголошує, що це є особливо небезпечним з огляду на майбутні вибори.
"Ми не знаємо безлічі факторів, які можуть статися до або після цих так званих виборів. Ніхто не зможе спрогнозувати, як це все закінчиться. В цьому і є весь жах ситуації, яку створили Путін і його ОЗУ", – додав Рабинович.

Читать польностью: http://24tv.ua/ekspert_poyasniv_znachenn...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0