The Telegraph: глава МЗС Британії може піти у відставку до кінця цього тижня

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон може піти у відставку до кінця цього тижня через рішення прем'єр-міністра Терези Мей щодо доступу до єдиного ринку після виходу країни з ЄС.
Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на джерело. 
«Близькі друзі міністра закордонних справ вважають, що він не матиме іншого вибору, окрім відставки, якщо прем'єр-міністр Британії виступить за постійну плату, щоб отримати доступ до єдиного ринку», - йдеться у повідомленні.
Сам Джонсон не підтверджує інформацію про свою відставку. Видання пише, що журналісти у Нью-Йорку зупинили його на вулиці після пробіжки, і він запевняв, що не має наміру йти з посади. 
За словами Джонсона, він налаштований відігравати ключову роль у формуванні політики уряду щодо Brexit і вважає, що найближчі дні будуть життєво важливими для забезпечення волі народу.
Раніше Джонсон відкинув ідею про необхідність сплатити значну суму за вихід із ЄС і сплачувати за європейськими зобов’язаннями після Brexit.
Нагадаємо, глава МЗС Британії Борис Джонсон сказав, що не визнає рахунок у 100 мільярдів євро, але Британія сплатить усе, що вважає своїм зобов’язанням, «ні пенні більше, ні пенні менше».

Читать польностью: http://glavcom.ua/news/the-telegraph-gla...

Самые важные новости дня с facebook & twitter