"Безвізові" бабусі повернулися додому зірками та розповіли подробиці своїх єврогастролів

Повернення зірок. Українські бабусі, які мандрували Європою, прилетіли до України. Їхні фотографії з аеропорту "Бориспіль" облетіли Інтернет. Користувачі жартували, мовляв завдяки "животворному" безвізу пенсіонерки полетіли за розсадою або ж за продуктами.
Що ж насправді бабусі робили у Європі та чому вони після прибуття поставили на вуха увесь аеропорт, ідеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.
Кілька днів тому в терміналі аеропорту люди помітили 13 сільських пенсіонерок, які прямували до Європи. За лічені хвилини фотографії набрали тисячі переглядів та вподобань. Користувачі соцмереж жартували: "Сусідка сказала, що в Європі морква на 15 копійок дешевше", "Бізнес-тур за голландською картоплею для розсади", "Їдуть вчити європейців казати "бабуся".
Із Угорщини вони повернулися в неділю, 6 серпня. Виходячи з терміналу, вони почали співати. Гучний вихід бабусь чує чи не увесь аеропорт. Люди одразу упізнають у пасажирках тих самих пенсіонерок зі світлин та просять сфотографуватися. Ті кидають пакети та картаті сумки – і в танок. Це усе на мобільні телефони знімають навіть пілоти – такого ще не бачили.

Як виявилося, бабусі – з Чернігівщини, учасниці фольклорних ансамблів, яким уже понад 50 років. Літали співати на угорському фестивалі. Туди їх запросив музикант Бот Міклош – вмовив 13 пенсіонерок, яким у середньому 75 років, уперше в житті полетіти за кордон.
Після майже тижня гастролів щасливі бабусі повертаються додому. Дорогою, між піснями, розповідають, не очікували, що вмить стануть зірками Інтернету та їх покажуть по телебаченню.
Закордонні паспорти та всі інші документи їм зробили угорці. Кажуть, у самих на це грошей немає. Але попри усе до останнього вагалися, чи їхати. Тепер вражені тамтешньою гостинністю пенсіонерки впевнені, що ще не раз заспівають європейцям.
За кілька годин вони з Борисполя доїхали до рідного села Козацьке на Чернігівщині. Вони розходяться по хатах. Уже відсьогодні на українських гастролерок чекають городи, худоба та хатні справи. А у вівторок, як зазвичай, вони знову зберуться у сільському клубі за українською піснею.
Більше подробиць дивіться в сюжеті Антона Страшка.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/bezvizovi-babusi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Live Show #028 - Practicing & Setting Goals 0 0 0
Военные США готовы предоставить летальное оружие Украине 0 0 0
В Павлограде прошел обыск по делу Вороненкова 0 0 0
Елена Бондаренко сообщила, что Колесников внес вторую часть залога за Добкина 0 0 0
В России вынесли первый приговор администратору "групп смерти" 0 0 0
Не следует путать требовательность к подчиненным и форму ее выражения 0 0 0
Безвіз і власна мова: Прилєпін повідомив про грандіозні плани «Малоросії» 0 0 0
Бондаренко: другу частину застави за Добкіна вніс Колесніков 0 0 0
"Севастополь тянет Россию на дно!" Крымский писатель взвыл и вспомнил Украину 0 0 0
Google створив віртуальні прогулки по українським музеям 0 0 0