Як написати хорошу новелу розкажуть на Книжковому Арсеналі

Як написати хорошу новелу і де її надрукувати? Дискусія на цю тему від конкурсу "Новела по-українськи" пройде на Книжковому Арсеналі у Києві в неділю, 21 травня о 14.00 у Кінозалі №1. Подія має назву "Коротко і страшно. Українська коротка проза: як писати і де друкувати". Присвячена проблемам сучасної прози, журнальним конкурсам та книжковим серіям."Любите прозу таку коротку, що аж страшно? Шукаєте, хто її надрукує? Хочете знати, що вам за це буде? Ми теж хочемо! Тому запросили експертів з короткої прози, які розкажуть про секрети і хитросплетіння , редакторські вимоги, авторські гонорари та інші особливості страшного процесу створення короткої прози. Подискутуємо про мову й героїв, теми й ідеї, дух часу і прозу міст. Як писати в країні, де життя цікавіше за вигадку? Танець по граблях - як уникнути найпоширеніших помилок автора-початківця? Нові цифрові виклики - чого бракує українській прозі?" - йдеться у анонсі події.
Учасники - МІЛА ІВАНЦОВА упорядниця збірників короткої прози видавництва "КМ-букс", ОЛЕНА ПОЛІЩУК упорядниця збірників "Теплі історії" видавництва "Брайт букс", СЕРГІЙ ІВАНЮК головний редактор журналу "Однокласник", ТЕОДОЗІЯ ЗАРІВНА головна редакторка журналу "Київ", ОЛЕКСАНДР АПАЛЬКОВ головний редактор журналу "Склянка часу". Модеруватимуть дискусію ОЛЕНА ПАВЛОВА - кураторка конкурсу "Новела по-українськи" та неодноразова фіналістка конкурсу ОКСАНА САМАРА - письменниця, керівниця літклубу "Свіча-до слова".
Літературний конкурс від журналу "Країна" відбувається уп'яте. Цьогоріч головним акцентом творів стали українські міста. На конкурс надійшло понад 300 рукописів, журі вже розпочало роботу. Переможців оголосять до кінця літа і нагородять восени.
Минулого року конкурс мав вільну тему, але в тексті мусив бути мотив декомунізації. Перемогу розділили новели "Інколи горобець рідніший за людину, або Чорні ворони з зірками" 60-річного Олександра Вівчарика зі Сміли на Черкащині та "Моноліт" 29-річного Валерія Пузіка родом зі Старої Синяви на Хмельниччині.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/culture/_ak-n...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Как в Китае убирают снег 0 0 0
Адвокат: у Сенцова в російських колоніях почалися проблеми із серцем 0 0 0
Новости Крымнаша. Крым на грани кипения 0 0 0
А вы пойдёте с Трампом в разведку? 0 0 0
Мешканець Мелітополя виставив свою нирку на продаж за 3 біткоіни 0 0 0
"Система МЧС превратилась в показуху" 0 0 0
У полоненого Кремлем Сенцова в колонії почалися серйозні проблеми зі здоров'ям 0 0 0
Марио Балотелли: «Индзаги отличный специалист» 0 0 0
У Києві із справжньою зіркою відсвяткували день народження журналу VIVA! 0 0 666
Українській нації загрожує виродження 0 0 0