Як покарати партнера за зраду: 6 прикладів креативної помсти

Коли зраджує кохана людина, часто хочеться помститися у відповідь. Деякі люди роблять це винахідливо.
Інтернет-ресурс BoredPanda зробив добірку таких історій, пише Daily Mail. Один з користувачів, якого зрадила дівчина, прикріпив записку на кришку унітазу. Адресував її своєму суперникові.
"Ми всю ніч кохалися з цим курчатком. А ранком вона сказала, що має іншого. Братуха, вибач, що пишу тобі в такий спосіб. Але уяви себе на моєму місці", написав хлопець.
Інший чоловік надіслав своїй зрадливій половині вітальну листівку з несподіваним текстом: "Тепер ти сама. Можеш не перейматися, що я дізнаюся про твої еротичні смски Майклу, побачення з Джаредом або завтрашні пару коктейлів із Хайді (закреслено) Дереком". У листівку вклав ключі від квартири.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили вік, коли жінка найбільше схильна до зради
Інший користувач в аналогічній ситуації згадав, що дав дівчині свій пароль від онлайн-кінотеатру Netflix. Дочекався, коли вона передивиться перші два сезони популярного серіалу "Милі ошуканки". Аж тоді змінив пароль.
Не поступаються чоловікам і жінки.
"Коли я ще була заміжня, мала стійке відчуття, що він мені зраджує. Якось знайшла в машині пачку презервативів. Вона була відкритою. Тож я проколола кожен. Крім того, годину потримала їх у сокові гіркого перцю. Поклала назад, перш ніж він прокинувся. Ранком сказав мені, що має допомогти мамі по господарству. Поїхав.
За три години мені дзвонить найкраща подруга. Бідкається, що мала секс зі "своїм хлопцем", а тепер у неї там усе пече! Чоловік повернувся додому. Поліз у морозилку. Знайшов кригу і негайно притулив її до причинного місця. Пояснив, що чимось обпікся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Встановлено, коли відбувається перша подружня зрада
Можна здогадатися, що після цього інциденту він втратив свою дружину, а я ліпшу подругу. Вони досі не знають, що я зробила. Коли випадково зустрічаю когось із них, завжди питаю: "Ну що, де пече?", ділиться одна з користувачок у Facebook.
Інша дівчина вирішила відігратися на автівці зрадника. Щільно замотала її скотчем у комплекті з найближчим стовпом. Щоб потрапити до салону, хлопцеві довелося докласти чималих зусиль.
А її товаришка по нещастю вивісила біля будинку величезний біг-борд із написом: "Привіт, Стівене! Ти нарешті звернув на мене увагу? Я все про неї знаю, ти, брудний, підлий, аморальний, зрадливий, обділений природою покидьок. Усе в мене на диктофоні. Твоя (скоро-вже-не-дружина) Емілі. П.С. Цей біг-борд я оплатила з нашого спільного банківського рахунку".

24-річна водійка Uber викрила свого бойфренда на зраді. Підвезла його коханку до нього додому.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/world-life/_a...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Антиросійські санкції: інструмент впливу чи демонстрація безсилля? 0 0 0
А если найду? Сколько зрад в запуске медреестра eHealth 0 0 0
Пентагон відреагував на «абсурдну заяву» Москви стосовно ракет 0 0 0
"Оцінки купують за гроші, і за тіло" - показали виставу про освіту 0 0 0
Яка роль бабусі у вихованні дитини 0 0 0
Пентагон дорікнув Росії за невиконання договору про ліквідацію ракет 0 0 0
Меттіс: Росія і Китай вирішили бути суперниками США 0 0 0
Atos и Google Cloud стали партнерами 0 0 0
Пентагон назвав «димовою завісою» показані уламки збитих в Сирії ракет 0 0 0
Мэттис: Росия и Китай решили быть соперниками США 0 0 0