Єрмак у Мінську обговорив візит Зеленського до Білорусі

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив із очільником адміністрації президента Республіки Білорусь Ігорем Сергієнком майбутній візит президента Володимира Зеленського в Білорусь. Попередньо поїздка запланована на жовтень.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
«У рамках робочого візиту до Білорусі у складі української делегації керівник Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив із головою адміністрації президента Республіки Білорусь Ігорем Сергієнком поглиблення українсько-білоруського співробітництва. Учасники зустрічі обговорили майбутній офіційний візит президента України Володимира Зеленського в Білорусь, який попередньо запланований на жовтень цього року», - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що сторони висловили надію, що епідемічна ситуація не завадить участі президентів двох країн у третьому Форумі регіонів України та Республіки Білорусь, який повинен відбутися восени в білоруському Гродно.
Зазначено, що співрозмовники відзначили хорошу динаміку збільшення товарообігу між двома країнами і висловили надію, що пандемія коронавірусу не матиме значного негативного впливу на двостороннє економічне співробітництво.
Також повідомляється, що Андрій Єрмак та Ігор Сергієнко обговорили співпрацю в галузі інфраструктури.
«Глава адміністрації президента Білорусі назвав значним успіхом відновлення навесні цього року транзиту нафти через територію України на Мозирський НПЗ і висловив упевненість, що продовження такої співпраці сприятиме зміцненню енергетичної безпеки Республіки Білорусь», - зазначено в повідомленні.
Відзначається, що окремо керівник Офісу президента України подякував білоруській стороні за надання переговорного майданчика для роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ).
Також Андрій Єрмак і Ігор Сергієнко детально обговорили питання боротьби двох країн із коронавірусом і висловили надію, що урядам України і Білорусі вдасться мінімізувати вплив пандемії на двостороннє економічне співробітництво.
Нагадаємо, делегація України в Мінську зустрілася з російською стороною у тристоронній групі.

Читать польностью: https://glavcom.ua/country/politics/jerm...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Підсумки 03.07: Відхід Смолія, зустріч у Берліні 0 0 0
Україна, Франція та Німеччина продемонстрували готовність докласти максимум зусиль для виконання домовленостей «Нормандської четвірки», досягнутих у Парижі, та наблизити проведення саміту в Берліні 0 0 0
Офіс Президента України: сторони зустрічі в Берліні зійшлися на необхідності припинення вогню на Донбасі 0 0 0
У ПЦУ порадили що робити, аби реалізувати своє життя у повній мірі та примножити власні таланти 0 0 0
Чому реформа Нацполіції летить у прірву і до чого тут Аваков 0 0 0
«200 днів брехні»? Куди зайшло розслідування «справи Шеремета» 0 0 0
Посол у Франції, якого звільнив Зеленський, зробив застереження для української влади 0 0 0
Михайло Драгоманов: архітектор європейської України на противагу Москві 0 0 0
Помпео закликав владу Білорусі забезпечити проведення вільних виборів 0 0 0
Лукашенко заявив, що українці заздрять білорусам 0 0 0