Рада на вимогу МВФ зробила податкову та митну службу єдиними юридичними особами

Верховна Рада України 275 голосами "за" ухвалила законопроект № 2318-1, направлений на створення єдиної юридичної особи для митниці. Це було однією з вимог МВФ.

У міністерстві фінансів пояснили, що територіальні органи будуть здійснювати діяльність не як юридичні особи публічного права, а як відокремлені підрозділи Держмитслужби."Ухвалення проєкту посилить інституційну спроможність ДМС та ДПС, допоможе уникнути дублювання норм законодавства у сфері державної митної справи та державної податкової політики", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Україна і МВФ домовилися про нову програму stand by. Однак вже у вересні 2019 року Національний банк України і Міжнародний валютний фонд почали спільну роботу над новою програмою співпраці. 8 грудня стало відомо, що Україна та МВФ попередньо домовилися про трирічну програму на 5,5 мільярда доларів. Однак її ще повинні затвердити у керівництві фонду.

Також попередня домовленість передбачає, що отримання грошей залежить від виконання Україною низки "невідкладних дій". Серед пріоритетних - зміцнення верховенства права, цілісності судової системи та позбавлення впливу на українську владу окремих олігархів.Наприкінці жовтня американське видання The Wall Street Journal повідомляло, що МВФ начебто затримує виділення Україні кредиту через стурбованість, що президент України Володимир Зеленський не зможе повернути мільярди доларів, які, за наявними даними, були виведені з українських банків, зокрема з "ПриватБанку".

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/rada-na-vimogu-m...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Справа збитого літака MH17: один із підозрюваних сам проситься в Гаагу 0 0 0
В Донецкой области грабитель избил бабушку топором за десяток куриных яиц 0 0 0
Экс-начальника облуправления ГСЧС в Одессе отправили под домашний арест 0 0 0
Близько 10 країн заявили про плани евакуювати своїх громадян з Китаю 0 0 0
Жінка підпалила себе на вулиці 0 0 0
Милованов: "податкові канікули" стосуються лише інвесторів, що вкладатимуться у приватизацію 0 0 0
"Карпати" підсилились українським чемпіоном світу 0 0 0
СБУ не може підтвердити інформацію про включення ексдепутата Криму Ганиша до списків на обмін 0 0 0
Кабмин продолжает копать себе и нам яму, закрепляя бедность и отсталость – экономист 0 0 0
Можливих свідків смертельної ДТП просить відгукнутися поліція Житомирщини 0 0 0