Малорухливий спосіб життя прискорює смерть - вчені

Вчені під час експерименту прийшли до висновку, що сидячий спосіб життя небезпечніший для людини, ніж зловживання алкоголем або нікотином.
Зазначається, що саме сидяча робота і малорухливий спосіб життя збільшують ризик передчасної смерті на 19%. До такого висновку прийшли експерти, проаналізувавши дані медобстежень 128 тисяч офісних співробітників.
Справа в тому, що у людини, яка тривалий час знаходиться в сидячому положенні, відбувається порушення роботи практично всіх органів і систем організму. Таке положення тіла провокує застій лімфи і крові, зростання «поганого» холестерину, перепади тиску. Крім того низька рухливість стає причиною набору зайвої ваги.
При цьому фахівці звертають увагу на те, що при «сидячій» роботи недостатньо двох занять на тиждень в спортзалі, оскільки в даному випадку вони не здатні компенсувати весь негатив і зберегти здоров'я. А тому необхідно вирішувати цю проблему і займатися профілактикою безпосередньо на робочому місці - робити перерви, під час яких потрібно не відкидатися на спинку крісла, а вставати і виконувати нескладні вправи, можна періодично «соватися» на стільці, також краще відмовитися від обіду на робочому місці.
Також дуже корисні піші прогулянки. Для цього слід взяти за правило, не доїжджати пару зупинок, а проходити цю відстань пішки.
 

Читать польностью: https://glavcom.ua/country/health/maloru...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Безысходность без внимания. Казус подрывника моста Метро 0 0 0
В Одесі реалізовано пілотний проєкт щодо максимального охоплення тестуванням на ВІЛ 0 0 0
Гороскоп на вихідні: яким знакам краще лишитися вдома 0 0 0
Нову блоху назвали на честь героя Володаря кілець 0 0 0
У Франції пограбували середньовічний палац на дві мільйони євро 0 0 0
Військові представили авторські книги про війну на Книжковому форумі 0 0 0
Митрополит ПЦУ Епіфаній: «Я не прагнув узяти те, що не належало мені» 0 0 0
Найкиївськіший поет Леонід Кисельов помер у 22 0 0 0
Гороскоп на 21 вересня для всіх знаків зодіаку 0 0 0
Українці з донорськими органами висадили алею яблунь 0 0 0