Зустріч Зеленського з Коломойським: реакція мережі

 

Президент Володимир Зеленський зустрівся з бізнесменом, ексголовою Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорем Коломойським.

 

Зустріч проходила на Банковій, сторони обговорили питання ведення бізнесу в Україні та енергетичну сферу, повідомляє пресслужба Офісу президента, яка опублікувала фотографію зустрічі.

 

У ній також брали участь прем'єр Олексій Гончарук, міністр енергетики Олексій Оржель, голова ОП Андрій Богдан, який раніше був адвокатом Коломойського, і перший помічник президента, його давній соратник та бізнес-партнер Сергій Шефір. Двох останніх ЗМІ називають головними радниками Зеленського.

 

На зустрічі з інвесторами та підприємцями 20 червня президент розповів про свої плани на відновлення сходу України. Тоді він заявив, що Коломойський буде вкладати "дуже великі гроші" в інфраструктуру Донбасу. Олігарх тоді відповів, що "може пофарбувати ларьок".

 

Зеленський раніше зустрічався з великими бізнесменами - Рінатом Ахметовим і Віктором Пінчуком, але саме ця зустріч і публікація фотографії викликала величезний резонанс серед українців.

 

Під час президентських перегонів Зеленського неодноразово звинувачували у фінансовій та медійній залежності від Коломойського. Сам бізнесмен говорив, що всі олігархи в Україні вимерли, а нові Зеленському, як президенту, не потрібні.

 

В інтерв'ю британській газеті Financial Times, в тому самому, де Коломойський каже про користь дефолту для України, він відзначав, що його завжди будуть пов'язувати із Зеленським і звинувачувати в його поразках.

 

Відомий інвестиційний банкір Сергій Фурса вважає, що фотографія з Коломойським є сигналом того, що нинішня влада згодна з тим, що він говорить і робить. У тому числі, для західних партнерів, які побоювалася впливу олігарха на Зеленського.

 

"Це сигнал нашим західним партнерам. Які зараз увірували, що вплив Коломойського обмежений і може бути купіруваний. Ні, дивіться. Так, ви можете вважати цю людину токсичною і навіть злочинцем, але для нас це нічого не означає. Ми не намагаємося навіть приховати його вплив", - написав експерт.

 

Фурса також заявив про побоювання, що рейтинг України обвалиться, і економіка почне падати.

 

"Або це призведе до обвалу рейтингу, не зараз, звичайно, а в майбутньому. Або Україна перетвориться в одну з тих країн, де при владі абсолютні популісти, які творять, що хочуть, прикриваючись любов'ю народу і вміючи цю любов підтримувати", - написав він.

  

Про те, що публікація фотографії з Коломойським є сигналом для багатьох, згоден і журналіст Віталій Портников. Він також зазначив розсадження учасників зустрічі - по праву і ліву руку президента знаходяться Богдан і Коломойський.

 

Багатьох користувачів привернула сьома людина на фото, чиє коліно потрапило в кадр. Також у соцмережах звернули увагу на те, що тільки у Коломойського не було паперів на столі, але була попільниця.

 Дивіться фото: Зустріч Зеленського з Коломойським: реакція мережі 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читать польностью: https://ua.korrespondent.net/ukraine/pol...

Самые важные новости дня с facebook & twitter