Голландські слідчі допитали Цемаха у справі збиття MH17 - Зеленський

Фігуранта справи про збиття рейсу MH17 "зенітника "ДНР" Володимира Цемаха допитали голландські слідчі перед обміном полоненими між РФ та Україною.

Про це 7 вересня під час зустрічі українських бранців в аеропорту "Бориспіль" розповів президент України Володимир Зеленський.



Презизидент відповів на запитання жкрналістів "чи допитали слідчі Цемаха перед відправленням" і зізнався, що через це обмін міг зірватися.

"Допитали і не тільки перед поверненням. Не буду казати прізвища європейських лідерів, з якими ми проговорили момент і час для того що зробити повний допит для слідчих дій. Ми все це зробили. Це було дуже складно і я боявся, що через це може зірватися обмін",- сказав Зеленський.

До України 7 вересня повернулися 35 українців. Повний список дивіться за посиланням. 



Раніше повідомлялося, що причиною зриву обміну 30 серпня могла стати вимога Росії відпустити "зенітника "ДНР" Володимира Цемаха, який є фігурантом нідерландської справи про збиття MH17. Незважаючи на те, що прокурори у Нідерландах просили українську владу не видавати Цемаха Росії, 5 вересня Київський апеляційний суд відпустив бойовика з-під варти під особисте зобов'язання.  

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/golanndski-slidc...

Самые важные новости дня с facebook & twitter