У Гонконзі поліція вперше застосувала вогнепальну зброю під час протестів

У Гонконзі під час масових протестів поліція вперше застосувала вогнепальну зброю. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на агентство dpa.

Поліція повідомила, що один правоохоронець здійснив постріл у повітря з пістолета під час розгону мітингу в районі Цуен Ван. Під час заворушень у неділю, 25 серпня, затримано 65 осіб.

Також у неділю вперше проти демонстрантів були застосовані водомети, коли під час узгодженого мітингу почалися заворушення – протестувальники будували барикади на вулицях і закидали поліцію камінням і "коктейлями Молотова".

Нагадаємо, масове обурення громадян Гонконгу викликав розгляд поправок до закону про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна до материкового Китаю. Нинішні акції протесту стали наймасовішими в Гонконзі від часу передачі цієї колишньої британської колонії Китаю в 1997 році. Хвиля протестів, яка триває від червня, вже спричинила за собою значні втрати для економіки автономії, насамперед для туристичної та транспортної галузей. Уряд Китаю звинувачує учасників протестів у насильстві, вандалізмі і "тероризмі". Китайські військові і силовики провели навчання поблизу Гонконгу, де, зокрема, відпрацьовувався силовий розгін демонстрацій.Гонконг, який до 1997 року був британською колонією, наділений зараз високим ступенем автономії за принципом "одна країна - дві системи". Тому в Гонконзі і досі громадянам забезпечені такі фундаментальні права і свободи людини, які обмежені у китайців, як свобода слова і ЗМІ. Опозиція в Гонконзі звинувачує Китай у тому, що він все сильніше втручається у внутрішні справи Гонконгу.

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/u-gonkonzi-policiya-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Призначення Михайличенка було очевидним 0 0 0
"Повісила часник і походи сусідки припинились" 0 0 0
Мелашка Кайдаш погодилася стати коханкою 0 0 0
"Укроборонпром" показав, яким буде спільний україно-турецький військовий безпілотник 0 0 0
Россияне устали от Путина. Им нужен Сталин – мнение 0 0 0
«Все дуже просто»: глава МЗС Канади пояснила, як Росія може повернулися до G8 0 0 0
Спостерігачі ОБСЄ нарахували майже 30 невідведених "Градів" на окупованих територіях 0 0 0
У суді США розповіли, як "відбілювали" репутацію Януковича перед Заходом 0 0 0
Google удалила более 200 YouTube-каналов, публиковавших видео о протестах в Гонконге 0 0 0
YouTube заблокував більше 200 каналів з дискредитації протестів в Гонконзі 0 0 0