Туск хоче запросити Україну гостем G7

Глава Європейської ради Дональд Туск виступатиме за запрошення України на наступний саміт Групи семи (G7). Про це він заявив під час виступу на пресконференції перед початком саміту в Біарріці, написала журналістка BBC Роса Аткінса на сторінці у соцмережі Twitter.

"Якщо вже мова йде про повторне запрошення Росії, то я скажу, що причини, за якими запрошення РФ було відкликано 2014 року, все ще актуальні", — сказав Туск.За його словами, він постарається переконати своїх співрозмовників, що краще запросити Україну як гостя на наступний саміт G7”.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп висловив думку, що РФ повинна бути представлена серед найвпливовіших країн світу. Ця заява пролунала напередодні чергового саміту лідерів Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Канади, США та Японії. Також повідомлялося, що американський та французький лідери домовилися запросити РФ на саміт 2020 року. Натомість державний секретар Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон запевнив, що РФ не повернеться до G7, доки не припинить агресію проти України і не відновить її суверенітет.Тим часом в Міністерстві закордонних справ України перелічили умови повернення Росії до G7.

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/tusk-hoche-zaprositi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter