Супрун розкритикувала обраного депутата Дубінського за сексизм

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розкритикувала обраного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського у «відвертій зневазі до жінок».


«Коли майбутній народний депутат починає свою діяльність з відвертої зневаги до жінок – це сумне видовище. Якщо це Олександр Дубінський – це очікуване сумне видовище. Вчора мережу обурила вимога від нього до потенційних помічників: «дівчат, нижчих за 175 см, не турбувати». Усі бачать у такій мові сексизм та об’єктивацію, бо це вони і є», – написала Супрун у фейсбуці 23 серпня.
За словами очільниці МОЗ, Дубінський, який згодом назвав свою заяву жартом, «не усвідомлює, що, навіть назвавши це «жартом», він не знімає з себе відповідальності за образу».


«Більше того, невизнання помилки свідчить про те, що сексизм – його усвідомлена позиція. Для людини, яка представлятиме інтереси народу України, це неприпустимо. Навіть у форматі жарту. Говорити такою мовою – це демонструвати низький рівень громадянської свідомості, принижувати свою власну гідність і знецінювати гідність своїх майбутніх колег», – написала Супрун.
Раніше Уляна Супрун подавала до суду на журналіста, ведучого програми «Гроші» на телеканалі «1+1» Олександра Дубінського про захист честі, гідності, ділової репутації.

Читать польностью: https://www.radiosvoboda.org/a/news-supr...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

У Берегові підлітки вкрали автомобіль, але далеко не уїхали. ФОТО 0 0 0
"Нові" швидко стають "старими" 0 0 0
Десантниками командуватиме оборонець Савур-Могили 0 0 0
Президент Бразилії розкритикував Макрона 0 0 0
Міністр КНДР назвав Помпео "отруйною рослиною" 0 0 0
Наскільки вдалими є кадрові призначення Зеленського: думка експерта 0 0 0
ЦИК решила выдать удостоверения новым нардепам 29 августа 0 0 0
Избранный от «Слуги народа» нардепом отказался от мандата 0 0 0
Суд випустив з СІЗО обвинуваченого в організації вбивства журналіста Сергієнка 0 0 0
У суді США розповіли, як "відбілювали" репутацію Януковича перед Заходом 0 0 0