Суд Фінляндії дозволив будувати «Північний потік-2»

Вищий адміністративний суд Фінляндії дозволив російському проєкту «Північний потік-2» провести дві труби газопроводу територією економічної зони країни.
Про це повідомляє Yle.
«Вищий адміністративний суд залишив чинним рішення Регіонального управління органів державної влади Південної Фінляндії, згідно з яким російський проєкт Nord Stream 2 може провести дві труби газопроводу територією економічної зони Фінляндії», - йдеться у повідомленні.
По трубах передбачається перекачування газу з Росії до центральної Європи. З них по території Фінляндії буде проведено 374 кілометри.
Повідомляється, що зареєстрована в Польщі екологічна організація Client Earth Prawnicy dla Ziemi подала апеляцію на рішення Регіонального управління органів державної влади в адміністративний суд міста Вааса, який, у свою чергу, відмовився її розглядати. Причина відмови полягає в тому, що суд підрахував територіальну діяльність екологічної організації, яка не поширюється на економічну зону Фінляндії.
Вищий адміністративний суд негайно розглянув апеляцію. Згідно з висновком суду, процедура оцінки впливу будівництва газопроводу на довкілля, що стосується економічної зони Фінляндії, була проведена відповідно до міжнародних угод.
Зазначимо, що маршрут «Північного потоку-2» повинен проходити через води Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини.
Раніше повідомлялося, що через відсутність дозволів від Данії будівництво газопроводу «Північний потік-2» може затриматися.
Нагадаємо, що «Північний потік 2» - проект магістрального газопроводу з Росії у Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 кілометрів. Проект є другою гілкою «Північного потоку», націленого на постачання російського газу до ЄС в обхід України та східних держав-членів Євросоюзу.
Перша гілка (Nord Stream-1) функціонує від 2011-2012 років. Друга гілка мала дозволити Газпрому постачати російський газ до ЄС без використання української газотранспортної системи, проте російська енергетична компанія зіткнулася з труднощами щодо побудови «Північного потоку-2», тому майбутнє транзиту газу до ЄС невизначене.

Читать польностью: https://glavcom.ua/economics/finances/su...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Победы и поражения гонщика Михаэля Шумахера. ФОТО 0 0 0
Топ-менеджер и мажоритарный акционер. В соцсетях шутят о встрече Зеленского и Коломойского. ФОТО 0 0 0
Удивительные научные открытия за последние 5 лет. ФОТО 0 0 0
Зарезал на глазах у матери: появились детали зверского убийства девушки в Киеве 0 0 0
У Японії автомобіль врізався в натовп: є постраждалі 0 0 0
Детский конфликт: почему нельзя родителю самому беседовать с обидчиком своего ребенка 0 0 0
Как прошёл праздничный концерт в 230-й юбилей Николаева. ФОТОРЕПОРТАЖ 0 0 0
Біля узбережжя Багамських островів сформувався новий шторм 0 0 0
Глава МЗС Бельгії може бути причетний до відмивання грошей 0 0 0
На США суне новий ураган 0 0 0