Кабмін відмовився звільняти Кличка

Чинний склад Кабінету міністрів України не розглядатиме узгодження звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про це прессекретар прем'єр-міністра Василь Рябчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Питання погодження звільнення Віталія Кличка було обговорено з урядовцями. Ухвалено рішення, що чинним складом уряду розглядатись воно не буде", - написав він.Нагадаємо, під час пресконференції 30 липня керівник ОП Андрій Богдан заявив про те, що йому пропонували 20 млн доларів за те, щоб "не рухати" Кличка з посади голови КМДА. 

До цього Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Його заступник Руслан Рябошапка висловив сподівання, що це питання буде вирішене на найближчому засіданні Кабінету міністрів. При цьому Рябошапка закликав не політизувати це звільнення.

"Є норма закону, згідно з якою голова місцевої державної адміністрації призначається на термін повноважень президента України. Яка може бути політика у тому, що змінився президент і термін повноважень голови місцевої адміністрації закінчився?" – пояснив заступник голови ОП.  



Сам Кличко у  відповідь заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування та звернувся до Національного антикорупційного бюро із закликом відкрити кримінальне провадження за заявою керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому хабара.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/kabmin-vidmovivs...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Чому хочуть звільнити Кличка та хто може очолити КМДА 0 0 0
Это напоминание премьеру о том, что необходимо внести представление об увольнении главы КГГА, - Рябошапка о письме Богдана в Кабмин по Кличко 0 0 0
НАБУ расследует вероятное хищение средство во время строительства «моста Кличко» 0 0 0
Суд скасував обмеження Трампа на надання притулку мігрантам 0 0 0
Підсумки 24.07: Доля Кличка і прогноз курсу гривні 0 0 0
Собака забавно намекнула, что хочет вкусняшку со стола (видео) 0 0 0
Итоги 24.07: Судьба Кличко и прогноз курса гривны 0 0 0
В вопросе увольнения Кличко с должности главы КГГА нет политики — Рябошапка 0 0 0
Кабмін запропонує РНБО розширити санкції проти Росії 0 0 666
У ЄС почали обговорювати санкції проти власників російських паспортів на Донбасі – журналіст 0 0 666