Отримати грін-карту стане важче. У США змінили правила

Адміністрація США Трампа вводить нові правила, які дозволяють відмовляти в отриманні грін-карт іммігрантам, які користуються програмою медичного страхування Medicaid, продовольчими талонами, ваучерами на нерухомість й іншими видами соціальної допомоги. Про це повідомляє видання "Голос Америки"."Федеральне законодавство вже сьогодні зобов`язує бажаючих отримати посвідку на проживання довести, що вони не стануть тягарем для держави і не виявляться на державному піклуванні, проте нові правила, про які було оголошено напередодні, 12 серпня, містять детальніший список програм, які можуть призвести до дискваліфікації", - йдеться у повідомленні.

Відтепер співробітники Служби громадянства та імміграції при розгляді заявок на надання законного статусу в США враховуватимуть програми соціальної допомоги поряд з іншими чинниками - такими, як освіта, сімейний дохід і стан здоров`я.

Зазначається, що Білий дім прагне реформувати імміграційну систему таким чином, щоб найбільша увага приділялася професійним навичкам іммігрантів, а не возз`єднанню сімей.

Правила наберуть чинності в середині жовтня. Вони не поширюються на американських громадян, навіть у разі, якщо серед їхніх родичів є іммігранти, щодо яких діють ці вимоги.У середньому щороку заявки на отримання грін-карти подають 544 тисячі осіб. При цьому приблизно 382 тисячі потрапляють в категорії, на які поширюватимуться нові перевірки.

Нагадаємо, 2017 року після теракту у Нью-Йорку, який скоїв уродженець Узбекистану, президент США Дональд Трамп закликав до змін у візовій лотереї Сполучених Штатів (видавання грін-карт).

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/otrimati-grin-kartu-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Північна Корея запустила дві ракети 0 0 0
Через які продукти можна втратити молодість 0 0 0
В РФ не принимали решений по возвращению военнопленных моряков – Москалькова 0 0 0
В Афганістані екстремісти вбили чотирьох поліцейських 0 0 0
Лучший маршрут для автопутешествия по США. ФОТО 0 0 0
Найдено лекарство от болезни, которой страдал Стивен Хокинг 0 0 0
Всего три правила: диетолог назвала ключевые советы для похудения 0 0 0
Стрімко подешевшала найкорисніша ягода сезону 0 0 0
Трамп заветував резолюцію Конгресу про блокування продажу зброї Саудівській Аравії 0 0 0
Алла Горська 0 0 0