Отримати грін-карту стане важче. У США змінили правила

Адміністрація США Трампа вводить нові правила, які дозволяють відмовляти в отриманні грін-карт іммігрантам, які користуються програмою медичного страхування Medicaid, продовольчими талонами, ваучерами на нерухомість й іншими видами соціальної допомоги. Про це повідомляє видання "Голос Америки"."Федеральне законодавство вже сьогодні зобов`язує бажаючих отримати посвідку на проживання довести, що вони не стануть тягарем для держави і не виявляться на державному піклуванні, проте нові правила, про які було оголошено напередодні, 12 серпня, містять детальніший список програм, які можуть призвести до дискваліфікації", - йдеться у повідомленні.

Відтепер співробітники Служби громадянства та імміграції при розгляді заявок на надання законного статусу в США враховуватимуть програми соціальної допомоги поряд з іншими чинниками - такими, як освіта, сімейний дохід і стан здоров`я.

Зазначається, що Білий дім прагне реформувати імміграційну систему таким чином, щоб найбільша увага приділялася професійним навичкам іммігрантів, а не возз`єднанню сімей.

Правила наберуть чинності в середині жовтня. Вони не поширюються на американських громадян, навіть у разі, якщо серед їхніх родичів є іммігранти, щодо яких діють ці вимоги.У середньому щороку заявки на отримання грін-карти подають 544 тисячі осіб. При цьому приблизно 382 тисячі потрапляють в категорії, на які поширюватимуться нові перевірки.

Нагадаємо, 2017 року після теракту у Нью-Йорку, який скоїв уродженець Узбекистану, президент США Дональд Трамп закликав до змін у візовій лотереї Сполучених Штатів (видавання грін-карт).

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/otrimati-grin-kartu-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Любовный гороскоп на 22-28 июля: кто не устоит перед искушением 0 0 0
Показали лайфхаки для нанесення макіяжу 0 0 0
Трамп вважає стелю держборгу США "священною" 0 0 0
Украинцам выплатили за больничные более 4,5 млрд грн: кто имеет право на выплату 0 0 0
Посольство РФ в Лондоне опубликовало карту с украинским Крымом 0 0 0
Проголосувати без проблем і з користю: що для цього слід знати 0 0 0
За місяць вкладникам банків-банкрутів повернули майже 40 млн гривень 0 0 0
"Омбудсмен" аннексированного Крыма сказала, что будет ходатайствовать о переводе Бекирова под домашний арест 0 0 0
На Донеччині суд заарештував лідера наркоугрупування із рекордною заставою у понад 5 мільйонів гривень 0 0 0
Пастка для української влади. Чому Путін спростив отримання паспортів РФ для мешканців всього Донбасу? 0 0 0