Чому вантажівки безкарно знищують українські дороги

Вантажівки, що рухаються з перевантаженням, дуже швидко знищують українські дороги. Вагового контролю майже немає. А там де він є – штрафи за перевантаження виписують символічні, а порушників відпускають.
Для прикладу у Рівненській області вантажівка рухалась без колеса з перевантаженням, загальна маса 45,32 тон, а штраф за це всього 95,94 євро.

26.07.2019 інспекторами управління Укртрансбезпеки у Рівненській області на а/д М-06 "Київ-Чоп" 272 км при здійсненні заходів габаритно-вагового контролю за додержанням вимог законодавства про автомобільний транспорт, норм та стандартів щодо організації перевезень вантажів автомобільним транспортом виявлено транспортний засіб з перевищенням вагових параметрів, загальна маса якого складала 45,32 тон.

За результатами перевірки інспекторами Управління складено акт за порушення ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме, відсутній дозвіл на перевезення вантажів з перевищенням габаритно-вагових обмежень, та нарахована плата за проїзд великовагового транспортного засобу автомобільними дорогами загального користування в сумі 95,94 євро.
На жаль, Укртрансбезпека не має повноважень для негайного припинення руху такого транспортного засобу, який рухається з явними технічними несправностями та перевищенням вагових параметрів.

За такі порушення мали б бути такі штрафні санкції, щоб бажання порушувати законодавство у перевізника в майбутньому відпало та було економічно не вигідним.
В жодній країні Європи перевізнику навіть не спаде на думку випустити в рейс технічно несправний транспортний засіб, а не те щоб рухатись на ньому з перевантаженням.

Читать польностью: https://auto.24tv.ua/chomu_vantazhivky_b...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

АМКУ розслідує можливу змову щодо цін на вугілля для ТЕС та ТЕЦ 0 0 0
СБУ зацікавилася діяльністю канадської компанії IMAX в анексованому Криму 0 0 0
Кемпбелл про шанси на бій з Ломаченко: всі коли-небудь програють 0 0 0
"Натверкай город": прикарпатська співачка зняла пародію на кліп Jerry Heil 0 0 0
Розповіли, скільки переселенців забезпечили власним житлом 0 0 0
ЦВК оголосила останнього переможця виборів у Раду 0 0 0
Призначено чотири додаткові потяги до Дня Незалежності 0 0 0
Розгляд справи Гримчака через помилку перенесли на 17 серпня 0 0 0
Заступник голови Нацполіції України Бушуєв пішов у відставку 0 0 0
Фігуранта справи “українських диверсантів” звільнили з російської колонії — правозахисники 0 0 0