"У 90 відсотках випадків гарантуємо позитивний результат"

У Черкаському медичному центрі "Оксарат Медікал" працює єдиний в області швейцарський апарат для ударно-хвильової терапії. За його допомогою лікують травматологічні, неврологічні, урологічні, стоматологічні та інші хвороби. За три роки у клініці "Оксарат Медікал" вилікували близько 3 тис. пацієнтів.
 Часто приходять із п'ятковою шпорою, всіма видами артрозів суглобів, остеохондрозом, трофічними виразками та простатитом, хоча лікуємо й інші захворювання, каже ортопед-травматолог вищої категорії 30-річний Заур Гасимов. Коли ми бачимо, що лікування не допоможе пацієнту, ми його не беремо. Якщо взялися лікувати, то більш ніж у 90 відсотках випадків гарантуємо позитивний результат. Коли стан хворого важкий, пояснюємо, які знадобляться додаткові види лікування. Намагаємося допомогти і пацієнтам із невиліковними захворюваннями, полегшити їхній стан та усунути біль. Наприклад, при артрозі третього ступеня, що переходить у четвертий.
Апарат протипоказаний при ракових пухлинах, які знаходяться в зоні дії ударно-хвильової терапії. Не можна застосовувати людям із порушеннями згортання крові та вагітним.
Апарат не шкідливий. Його застосовують у профілактичних цілях для зміцнення кісток у стоматології, травматології та у косметології для боротьби із целюлітом та зморшками
 Ударно-хвильова терапія це самостійний метод лікування. Найчастіше достатньо тільки її, додаткових медикаментів не потрібно, продовжує Заур Шахідович. Його унікальність ще у тому, що в зоні дії апарата починають проростати нові капіляри. Через чотири сеанси кровообіг відновлюється за рахунок проростання нових дрібних судин. Хвиля проходить глибоко в товщу тканини. Ми маємо спеціальні засоби для широкого діапазону проникнення.
Вартість одного сеансу ударно-хвильової терапії складає від 320 грн та вище. За консультацію потрібно заплатити лише раз 200 грн.
 Я задоволена якістю і вартістю послуг. Обслуговування хороше, каже 68-річна Галина Кобиляцька, пацієнтка закладу. Лікар навіть телефонує додому, питає про стан здоров'я. І ми дзвонимо в будь-який час, завжди відповідають. Задоволена і лікуванням, і обслуговуванням. Лікар на поступки йде, завжди дуже уважно до мене ставиться. На сеансі не боляче, але в мене відкрита рана, тому відчуваються дискомфорт та пощипування. Якщо порівняти з лікуванням у лікарні, то тут все нормально переношу.
Жінка прийшла до центру лікувати випуклу виразку на нозі. Раніше зверталася за допомогою до лікарень, але безрезультатно.
 На нозі язва виросла розміром із дитячу долоню. Після першого сеансу болі зникли. А вже десь на третьому відчула, що рана стухла і стала одного рівня зі шкірою. Сьогодні вийшла із сьомого сеансу. Лікар сказав приїхати ще через тиждень. Може востаннє, дивлячись по ситуації. Рана набуває рожевого відтінку, бачу, що заживає. Дуже вдячна лікарю та закладу. Тепер раджу всім знайомим.
Записатися на консультацію можна за адресою:
м. Черкаси, вул. В'ячеслава Чорновола, 1
(Поліклініка №2, 1-й поверх)
Тел.: (096) 477 00 99, (063) 477 00 99
Uvt.od.ua
[email protected]

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter