Ольга Труш виграла 250 гривень

 "Газету по-українськи" передплачую багато років, бо кращої за неї нема. Квитанцію на розіграш спочатку не відправляла. Доки не зустріла секретаря сільської ради Валентину Степанівну, яка розповіла, що її чоловік виграв фартух і рукавичку з логотипом газети. Тоді я зважилася надіслати квитанцію про передплату на адресу редакції, каже 71-річна Ольга Труш із села Олександрівка Бобровицького району на Чернігівщині.
Виграла 250 грн від "Газети по-українськи".
 Коли побачила себе серед переможців, влаштувала святкову вечерю. А як отримала 250 гривень на руки, купила цукерок і пляшку вина, говорить Ольга Миколаївна.
Вона народилася в місті Ічня. Працювала вчителем української мови та літератури в школі, викладала в інституті екологічних наук. 50 років живе в шлюбі з чоловіком 77-річним Федором Несторовичем.
 Ми багато років прожили в Києві. Бо я там вчилася, робила вчителькою і вийшла заміж. Федір понад 50 років працював на будівництві. Починав із робітника, був бригадиром, а потім прорабом. Має нагороду "Заслужений будівельник". Виховали двох дітей. Коли вони виросли, ми продали житло і купили квартиру в Броварах, розповідає Ольга Миколаївна.
 Але мене дуже тягло в рідні краї. Тому вирішили придбати собі дачу. Довго їздили селами і шукали якусь хатинку. Але скрізь було дорого. Знайшли аж в Олександрівці, за 100 кілометрів від Києва. У хаті з чоловіком облаштували всі зручності і переїжджаємо на літо. Тримаємо курей, садимо город. Я захоп­лююся квітами. Весь двір у клумбах. Тут нас гарно прийняли люди. Мене запросили співати в колективі "Барвінок". Їздили з концертами по району, на конкурсах займали призові місця. До нас із чоловіком щоліта приїжджають онуки. Найстаршому Богдану 17 років, Настуся на 2 роки молодша, а найменшому Андрійку 9.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter