З добривом Нітроамофоска-М господарі збирають великий врожай

У господарів, які вирощують городину, може трапитися ситуація, що кілька років підряд на полі нічого не родить. Немає ні врожаю картоплі, ні моркви, ні цибулі, ні всього іншого. Причин цьому безліч. Можливо, змінили поле, а може, ґрунт слід удобрити. У таких випадках фахівці радять Нітроамофоску-М. Це комплексне добриво, унікальне тим, що на відміну від інших містить ще й кальцій, магній, сірку, залізо, марганець, цинк, бор, мідь.
Добриво справді дієве. Після застосування господарі збирають великі врожаї. Городина рясно сходить, і одразу стає зрозуміло, що плоди будуть багатими. Науковці проводять досліди для вивчення ефективності комплексних мінеральних добрив Нітроамофоска-М та їхнього впливу на врожайність і якість різних культур.
 Дослідження проводимо у двох областях Львівській та Івано-Франківській каже науковець Ігор Дидів. Результати дуже відчутні. Наприклад, урожайність ріпаку зросла на 78 відсотків, озимої пшениці на 55 процентів. Прибавка врожаю моркви на темно-сірих опідзолених грунтах до 47 відсотків, а на дерново-підзолистих 51 процент. Також хороші результати отримали на інших овочевих культурах.
Нітроамофоска-М така дієва, бо містить 20% вапна. Коли її вносять у ґрунт, він не лише удобрюється, але й розкислюється.
 Підвищена кислотність ґрунтів дуже важлива й поширена проблема. Колись за колгоспів їх цілеспрямовано розкислювали. Господарства були зобов'язані раз на три-чотири роки вносити вапно для цього. Зараз же розкисленням ґрунтів майже ніхто не займається. Крім того, дуже мало вносять органічних добрив майже завжди мінеральні. А всі традиційні міндобрива мають кислу реакцію і, відповідно, оксилюють ґрунти.
Науковці рекомендують два шляхи вирішення цієї проблеми.
 Перший траційно вносити вапно в ґрунт пояснює Ігор Дидів. Але, щоб робити це як слід і вносити регулярно, треба мати підтримку держави. Другий спосіб застосування лужних добрив. Саме до таких і належить Нітроамофоска-М. Наші досліди показали значні прибавки врожайності. Передбачалося внесення 200400 кілограмів на гектар цього добрива під пшеницю та 400600 під ріпак. На овочеві культури вносили 600800 кілограмів на гектар. Ґрунт одночасно удобрюється і розкислюється.
Завдяки різноманітним властивостям добрива Нітроамофоска-М, воно є найкращим вибором для тих, хто господарює на кислих грунтах.
Докладна інформація ТзОВ "Тетра-Агро" за тел.: 0(67) 313 77 17, 0(66) 133 26 77
сайт: www.tetra-agro.com.ua

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sad-newspaper...

Самые важные новости дня с facebook & twitter