Чому корисно пити воду з лимоном

Вода з лимоном - це не тренд з Instagram, а напій, корисний для здоров'я.
Вона сприяє гідратації
В середньому людина повинна випивати 1,5-2 л води в день. В цю кількість входить як вода в чистому вигляді, так і вода, яку ми отримуємо з продуктів харчування. Але деяким людям складно пити потрібну кількість рідини через смакові вподобання. Тому додавання соку лимона допоможе легше і швидше засвоїти хорошу звичку.
Вона - джерело вітаміну С
Вітамін С є основним антиоксидантом, який захищає клітини від руйнівних вільних радикалів. Також він знижує ризик серцево-судинних захворювань, захищає від інсульту, знижує кров'яний тиск, протидіє застуді.
Вона покращує стан шкіри
Вітамін С допомагає позбутися зморщок. Люди, які споживають достатню кількість вітаміну, мають більш гладку шкіру і не страждають від сухості і стягнутості.
Вона допомагає скинути вагу
Поліфенольні антиоксиданти, виявлені в лимонах, значно зменшують збільшення ваги.
Вона покращує травлення
Деякі люди п'ють лимонну воду в якості природного послаблюючого. Якщо у вас проблеми з травною системою, то спробуйте щоранку випивати склянку теплої або гарячої лимонної води.
Вона освіжає подих
Вважається, що лимон нейтралізує неприємні запахи. Ось чому вам варто випивати воду з лимоном після вживання страв з цибулею, часником та іншими продуктами, які є джерелами сильного аромату.
Вона запобігає появі каменів у нирках
Лимонна кислота може допомогти в запобіганні утворенню каменів у нирках. Щоб знизити ризик захворювання, варто більше пити води з лимоном.

Літо це щедра пора на сезонні фрукти та ягоди. У помірних кількостях вони однаково корисні, але деякі можуть стати перешкодою на шляху до схуднення. Якщо ж ви на дієті, не звертайте увагу на калорійність ягоди чи фрукту. Питання не у кількості калорій, а в здатності фруктів піднімати рівень інсуліну в крові. Є 5 фруктів, які заважають схудненню.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health/_comu-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter