Миколу Козака поховали біля батьків

У селі Громи Уманського району на Черкащині поховали бандуриста Миколу КОЗАКА. Помер 15 липня о 7:30 у Кременчуці на Полтавщині. Йому було 83 роки. Мав проблеми із серцем.
 Микола Степанович захворів у травні, розповідає голова кременчуцької громадської організації "Просвіта" 73-річна Марія Усцова. Йому пропонували лягати в лікарню, та він відмовився. Був на денному стаціонарі. Я допомагала йому по господарству, бо дружини і дітей він не мав. Помер удома. Поховали його його поряд із батьками в селі Громи. Там живуть його сестра та племінники.
55 років Микола Козак викладав гру на бандурі у Кременчуцькій музичній школі ім. Петра Чайковського. Був членом "Просвіти". Підтримував учасників Революції гідності. Допомагав військовим на Донбасі.
 За своє життя він дав чотири тисячі концертів, каже Марія Усцова. Одного разу виступав під час сесії міської ради. Тоді йому вручали подяку від міського голови за творчу й освітянську діяльність. Востаннє співав і акомпанував собі на бандурі на початку весни.
 Микола Степанович був світлою людиною, говорить знайома Людмила Ляшенко. Любив українську мову і пісню. Вмів надихати. Був інтелігентний, толерантний і культурний. Завжди усміхався, вмів дати слушну пораду. Був красивий. Попри свій вік, залишався жвавий і енергійний.
Із Миколою Козаком попрощалися у дворі будинку, де жив. Прийшли кілька десятків людей. Ніхто з міських чиновників не приїхав.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Власника згорілого готелю арештували на два місяці 0 0 0
Для багатьох батьків головні два критерії: недорого та міцно 0 0 0
Чоловік відібрав у дружини чотирьох дітей 0 0 0
"У рані завелися черви, але ніхто мене не лікував" 0 0 0
Вигідно купувати машини з деформованими порогами 0 0 0
"Повісила часник і походи сусідки припинились" 0 0 0
Мелашка Кайдаш погодилася стати коханкою 0 0 0
"На роботу взяли, бо маємо український паспорт" 0 0 0
Наталія Карпа вагітна первістком 0 0 0
Батько Гандзюк заявив про «чергову зраду прокуратури» 0 0 0