"Бачимо непогані результати". Разумков натякнув, що коаліції може і не бути

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков під час брифінгу заявив про те, що про формування коаліції наразі не йдеться через результати його політсили під час позачергових виборів до Верховної Ради.

Політик наголосив, що його партія відрита до діалогу, утім, говорити про створення коаліції зарано.

"Співпрацювати у Раді ми зможемо з усіма політичними силами, які будуть збігатися з нами в ідеологічних поглядах, у тому базовому баченні розвитку нашої країни.  Але наразі говорити про коаліцію, мабуть, не доводиться, оскільки ми бачимо достатньо непогані наші результати. І ми ще не до кінця бачимо результати наших колег чи опонентів по Верховній Раді", - наводить "Українська правда" його цитату.

На запитання про те, чи будуть члени "Слуги народу" підтримувати лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука як можливого прем’єра він відповів, що в його партії на кожне крісло є по кілька людей.   

"Давайте подивимося результати "Голосу" і результати "Слуги народу". Думаю, у нашій команді достатньо людей, які можуть відповідати тим викликам, які є у країні. У нас є по 2-3 людини на кожну посаду", - додав Разумков.Прізвища ймовірних кандидатів він не озвучив.


Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь". 


 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/bachimo-nepogani...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Проголосувати без проблем і з користю: що для цього слід знати 0 0 0
Трамп считает потолок госдолга США "священным" 0 0 0
"Подцеплю ген старости и полноты!" Украинская Барби поразила сеть глупостью 0 0 0
"Просто шок": в Крыму забили тревогу из-за массовой миграции в Россию 0 0 0
Медове життя: показали фото солодкого фестивалю 0 0 0
Порахували втрачені мільйони після вилитих отрутохімікатів у річку Рось 0 0 0
Меркель заявила, что ее здоровье позволит ей выполнять работу в должности канцлера до 2021 года 0 0 0
"Омбудсмен" аннексированного Крыма сказала, что будет ходатайствовать о переводе Бекирова под домашний арест 0 0 0
"Шахтар" подав заявку на новий сезон УПЛ 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0