У день виборів вперше задіють систему авіабезпеки МВС

У день голосування 21 липня буде задіяно додатково 132 500 співробітників МВС. Вперше для забезпечення порядку в день виборів задіють систему авіаційної безпеки МВС.
Про це у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
«У день голосування буде задіяно додатково 132 500 співробітників МВС (Нацполіції, Нацгвардії, прикордонної, міграційної, рятувальної служб), включаючи оперативне чергування груп швидкого реагування, спецназ і - вперше (!) - систему авіаційної безпеки МВС», - написав Аваков.
Порядок у день голосування забезпечуватимуть 73 700 поліцейських, 6 593 нацгвардійців, 38 201 рятувальник, 8 029 прикордонників, 1 289 співробітників ДМС, а також 4 699 представників ВНЗ зі специфічними умовами навчання.Міністр додав, що буде посилено контроль державного кордону, протипожежні та піротехнічні підрозділи.
«Всі наші ЦОВВ працюють у надзвичайному режимі і готові прийти на допомогу і забезпечити захист і безпеку», - написав він.Аваков підкреслив, що Нацполіція працює поза політикою, «і тому - наші вимоги однакові для всіх кандидатів, від самих провладних до радикально опозиційних: чітке виконання Закону про вибори».
«Я ще раз підкреслюю, ми однаково жорстко будемо ставитися як до провладних партій і кандидатів, так і до опозиційних», - додав глава МВС.
Він зазначив, що у МВС є сили, засоби та мотивація для забезпечення безпеки і законності.
«Ми якісно і неупереджено виконуємо свою роботу. Але по-справжньому бездоганним виборчий процес буде тільки у разі розуміння і підтримки суспільства і кожного громадянина», - підкреслив Аваков.
Він зазначив, що якщо громадянин думає, що його «маленька брехня або невелика нещасна копійка» не вплине на великий загальний результат - то вплине, «і відповідальність - аж до кримінальної - за порушення точно нести особисто Вам«.
«Тому в ці вирішальні дні виборів - звертаюся до кожного з Вас: шановні мої співгромадяни, не беріть участі у брехні, не підтримуйте помилкових дій навколо виборчих процедур! Ваша чіткість і чесність на цих виборах дасть нам всім неймовірну енергію і силу для позитивних змін. Це важливо», - зазначив Аваков.
Він також нагадав, що не можна приносити на виборчу дільницю символіку партії або кандидата - в тому числі приходити на голосування у футболках чи бейсболках із символікою.
«Не можна: голосувати за іншу людину; виносити бюлетень (неважливо - заповнений чи ні) за межі ділянки; показувати кому-небудь заповнений бюлетень; фотографувати свій чи чужий бюлетень; опускати в урну більше одного (свого!) бюлетеня; навмисне псувати бюлетень; агітувати за партію або кандидата», - поінформував міністр.
Він також закликав українців, якщо вони побачать, що хтось порушує ці правила - негайно повідомити про це членам виборчої комісії.
«Якщо ж Ви помітите будь-яке порушення громадського порядку - зверніться до поліцейського, який несе чергування біля ДВК. Ви так само можете зателефонувати на гарячу лінію Ситуаційного штабу МВС: 044-254-9756 або відправити повідомлення електронною поштою: [email protected]», - повідомив Аваков.
Він висловив переконання, що дуже важливо, щоб вибори пройшли спокійно, законно і чесно.
«Тому вибори мають бути чесними. Це критично важливо для країни і для кожного з нас! Думайте. І робіть свій чесний вибір», - зазначив Аваков.
Нагадаємо, в Україні настав «день тиші», коли заборонена будь-яка передвиборна агітація.
 Читайте також: 
Як Гройсман обігнав Порошенка. Скільки грошей партії вже спустили на вибори

Читать польностью: https://glavcom.ua/news/u-den-viboriv-vp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Україна святкує День державного прапора 0 0 0
Астролог розповіла, чого остерігатися 23 серпня 0 0 0
США відмовили Туреччині в купівлі ЗРК Patriot - ЗМІ 0 0 0
US Open 2019: українські тенісистки отримали перших суперниць 0 0 0
Наскільки вдалими є кадрові призначення Зеленського: думка експерта 0 0 0
Google вперше за п’ять років змінив логотип операційної системи Android 0 0 0
"Купила яд для крис. Хотіла отравитися" 0 0 0
«Все дуже просто»: глава МЗС Канади пояснила, як Росія може повернулися до G8 0 0 0
Спостерігачі ОБСЄ нарахували майже 30 невідведених "Градів" на окупованих територіях 0 0 0
YouTube заблокував більше 200 каналів з дискредитації протестів в Гонконзі 0 0 0