"Шукаємо економічну модель": у Зеленського хочуть скасувати комуналку для пенсіонерів після 70 років

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, аби скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам за 70 років.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент."Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз знаходять хлопці наші економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може, вона не тільки на пенсії, але й фізично не може працювати, і вона вже достатньо працювала на країну по 40-50 років, як цій людині не сплачувати комуналку. Я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. Я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу", - зазначив Зеленський.

За його словами, він також прагне знизити тарифи в Україні, однак для цього потрібен уряд. Зеленський підкреслив, що МВФ та Світовий банк не проти цього, однак вони прагнуть зрозуміти, за рахунок яких коштів відбуватиметься це зниження.

"Треба уряд і треба велике бажання. Ми вже навіть говорили з МВФ, зі Світовим банком, вони дуже боялися, що ми будемо різко зменшувати тарифи. Не тому що вони проти, тому що вони не знають за рахунок кого і за рахунок чого. Щоб не було дійсно дірки в бюджеті. Тільки бажання. Ми це обов’язково зробимо. Ми вже знизили тарифи, мені здається, на 12%. Це замало, але це перший крок", - пояснив президент.

Нагадаємо, за три весняні місяці "Укрпошта" виплатила майже 5 мільярдів гривень монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг. Допомогу отримали понад 1 мільйон пенсіонерів. Середня сума виплачених субсидій за цей період склала півтори тисячі гривень.

Читать польностью: https://tsn.ua/groshi/shukayemo-ekonomic...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Просто шок": в Крыму забили тревогу из-за массовой миграции в Россию 0 0 0
Медове життя: показали фото солодкого фестивалю 0 0 0
Порахували втрачені мільйони після вилитих отрутохімікатів у річку Рось 0 0 0
Airbus сообщил о проблемах в управлении моделью A321neo 0 0 0
Меркель заявила, что ее здоровье позволит ей выполнять работу в должности канцлера до 2021 года 0 0 0
"Омбудсмен" аннексированного Крыма сказала, что будет ходатайствовать о переводе Бекирова под домашний арест 0 0 0
"Шахтар" подав заявку на новий сезон УПЛ 0 0 0
Пастка для української влади. Чому Путін спростив отримання паспортів РФ для мешканців всього Донбасу? 0 0 0
В Airbus сообщили о проблемах в управлении лайнером A321neo 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0