"Всі кажуть, що Миколаїв – бандитське місто". Зеленський наказав очільнику ОДА звільнитися

Президент України Володимир Зеленський під час своєї поїздки на Миколаївщину наказав в. о. голови Миколаївської ОДА В'ячеславу Боню написати заяву на звільнення.

Глава держави вирішив ознайомитися з інфраструктурою та умовами функціонування місцевого. Він наголосив, що є багато питань щодо ефективності використання коштів на летовище, а ремонт супроводжують постійні скандали - судові справи щодо фірми-підрядника та самогубство попереднього директора аеропорту Владислава Волошина.  У гендиректора аеропорту Федора Барни Зеленський поцікавився, скільки треба коштів і які строки добудови, який пасажиропотік. Керівник летовища зазначив, що останніми були чартерні польоти в липні, а регулярні рейси не літають, зокрема через брак диспетчерів.

Журналісти та активісти, які були присутні поруч, попросили президента сприяти у проведенні розслідування щодо витрати коштів на ремонт і наголосили, що в регіоні виникають проблеми з рейдерами та криміналітетом.

"Ви робите такий вираз обличчя, наче ви ні до чого і перший раз прийшли. Чому ви до людей ставитесь, як до скотів?... Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться, як бандити", – звернувся до присутніх миколаївських чиновників президент.Він запропонував Боню звільнитися, і додав, що наразі шукають кандидатуру на посаду голови Миколаївської ОДА. Активістів він закликав запропонувати кандидатури на цю посаду. У відповідь чиновник сказав, що готовий написати заяву. 

"Якщо треба написати заяву за власним бажанням – я її напишу", - сказав Боня. 

Як повідомлялося раніше, нещодавно президент України Володимир Зеленський призначив головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва і одразу ж пригрозив йому звільненням, якщо він своєчасно не переоблаштує КПВВ "Чонгар" і "Каланчак" для більш комфортного перетину українцями адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом. 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/vsi-kazhut-scho-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Оголошено лонг-лист Букерівської премії 0 0 0
"Всех опережает Россия": Путина уличили в новой холодной войне за богатства 0 0 0
Світ прийшов до потреби регулювання інтернету – Померанцев 0 0 0
Cклали рейтинг найпрекрасніших карпатських вершин 0 0 0
Стрімко подешевшала найкорисніша ягода сезону 0 0 0
Ізраїльський нападник та двоє українців поповнили склад "Карпат" 0 0 0
Клуб із Запоріжжя змінив "Арсенал" в Першій лізі України 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0