Зеленський вперше поговорив з Путіним

11 липня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомив прессекретар російської президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

За його словами, розмова відбулася за ініціативою української сторони."Обговорювалися питання врегулювання на південному сході України і спільної роботи з повернення утримуваних з обох сторін осіб", - повідомив Пєсков.

У Кремлі заявили, що Зеленський та Путін "досягли домовленості про продовження цієї роботи на рівні експертів". "Також обговорювалася можливість продовження контактів в нормандському форматі", - повідомив Пєсков.

В Офісі президента підтвердили розмову і зазначили, що ключиовим питанням було звільнення військовополонених українських моряків.

Зазначимо, Володимир Зеленський під час скандалу довкола телемарафону "Треба поговорити" записав ролик у якому, зокрема, звернувся особисто до Путіна. "Треба поговорити? Треба. Давайте. Чий Крим, і кого там нема на Донбасі" - почав він та запропонував розширити "нормадский формат", учасниками якого є Україна, Франція, Німеччина і Росія, лідерами Великої Британії і США. Місцем проведення зустрічі було запропоновано Мінськ. Цю ідею підтримали в Білорусі.

Своєю чергою у Кремлі заявили, що нова зустріч із керівництвом України "у будь-якому форматі" може відбутися після формування уряду. 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/zelenskiy-vpersh...

Самые важные новости дня с facebook & twitter