Жорстоке сафарі: у Мережі обурені полюванням на великих тварин в Африці кандидатом від партії Медведчука

У Мережі вибухнув черговий скандал, цього разу - навколо бізнесмена і кандидата в депутати від партії "Опозиційна платформа - За життя" (№24 в партійному списку) Володимира Кальцева. У Мережі, зокрема, з'явилися світлини, які демонструють, що кандидат в народні обранці має небезпечне і жорстоке захоплення - полювання на великих тварин в Африці.

Зокрема, зоозахисна організація UAnimals у Facebook оприлюднила світлини, на яких Кальцев позує поруч з вбитими левом і левицями, антилопами і страусом, тримаючи в руках зброю. "Любитель вбивати. На цих фото ви бачите Володимира Кальцева - 24 номер в списку "Опозиційної платформи". Людина, що насолоджується смертю, збирається приймати закони у Верховній Раді", - повідомляють зоозахисники. На сторінці бізнесмена під його публікаціями обурені користувачі Мережі залишають шквал критики через його жорстоке хоббі. Сам Кальцев поки жодним чином це не коментує.

В Африці дійсно існує полювання на великих ссавців. Наприклад, існує "полювання на Велику П'ятірку" - слонів, носорогів, буйволів, левів, леопардів - мало не найпоширеніше. Хоча користуються "попитом" і антилопи, бегемоти і крокодили. Про мисливця, що здобув хоча б по одному представнику кожного з видів "великої п'ятірки", прийнято говорити, що він зібрав "великий шолом".

Деякі країни, наприклад Зімбабве або ПАР, вводять квоти на вбивство тварин. На особливо рідкісні види існує лист очікування. В основному таке полювання триває з лютого по листопад і коштує більше тисячі доларів на день.Зазвичай мисливці обирають турпакети, які включають 5-7 днів полювання, проживання та супровід, і безпосередньо "трофеї" убиті або поранені тварини, яких мисливці зазвичай забирають з собою. Вартість такого пакета може варіюватися від 8 до 30 тисяч доларів.

Нагадаємо, у листопаді 2018-го окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов до Міністерства екології та Міністерства аграрної політики та продовольства й скасував заборону на полювання на лося.Однією з підстав скасування цього наказу стало те, що у відповідному поданні Нацкомісії не наведено жодного наукового обґрунтування необхідності занесення тварини  до Червоної книги України та не зазначено чітких даних щодо чисельності популяції та її динаміки.

У квітні 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд залишив лося у Червоній книзі. 

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/zhorstoke-safari...

Самые важные новости дня с facebook & twitter