Гройсман доручив Мінфіну знайти гроші на парад у День Незалежності

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман ввважає, що на 24 серпня, у День Незалежності, має бути парад.

Тому під час засідання уряду він доручив Міністерству фінансів та Міністерству оборони порахувати вартість його проведення та знайти кошти на це.

"Цей парад має бути парадом гордості, доблесті, гідності нашого українського народу, держави. І вважаю, що під час цього параду мільйони українців зможуть засвідчити свою шану та повагу до наших герої", - сказав Гройсман.

Водночас Гройсман підтримує рішення Зеленського виділити 300 мільйонів гривень на премії військовослужбовцям.

Прем'єр вважає, що профінансувати парад треба не за рахунок соціальних виплат, а за рахунок інших джерел. Він також зазначив, що має "думки про джерела фінансування параду".

Остаточне рішення за Зеленським: Мінфін проведе аналіз, а уряд надасть пропозиції щодо фінансування параду президенту.

Нагадаємо, 9 липня, президент Володимир Зеленський заявив, що замість виділення грошей на проведення військового параду в Києві на День Незалежності України 300 млн грн спрямують на премії усім військовим.

Своєю чергою, експрезидент Порошенко назвав відміну параду не дуже далекоглядним рішенням. Водночас сайті президента з'явилася електронна петиція. Її автор Дмитро Мотовілін просить главу держави таки провести військовий парад. Петицію підписали поки що пів сотні людей із необхідних 25 тисяч для розгляду прохання.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/groysman-doruchi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter