Максим Нефьодов переміг у конкурсі на голову податкової служби

У конкурсі на посаду голови Державної митної служби переміг перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.
До фінального етапу конкурсу крім нього пройшли проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш і керівник громадської організації Центр розвитку цифрової економіки, експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Андрій Саварець, передає НВ.
Нефьодов у ході конкурсу набрав 16,97 бала. Гармаш не набрав достатньої кількості балів для рейтингового оцінювання. Саварець посів друге місце з 12,33 балами.
Конкурс проводила Комісія вищого корпусу державної служби.
В ході співбесіди Нефьодов відзначив, що одна з головних проблем митниці - корупція. Заявив, що втрати держбюджету оцінюються в сотні мільярдів гривень.
Іншими проблемами назвав непрофесіоналізм співробітників. Він пов'язаний з низьким рівнем оплати праці. На митниці зарплати починаються від 6 тис. грн. Існують проблеми з митною інфраструктурою. Через це на митниці постійно з'являються черги. Досі не налаштований обмін інформацією з митними службами інших країн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали зарплату керівників податкової та митної служб
"Побудова електронної митниці має бути одним із перших пріоритетів, кого б не обрали керівником. Треба визнати, вже певні кроки зроблені. Працює "єдине вікно" і майже 100% бізнесу оформляється через це вікно, але його функціонал, м'яко кажучи, далекий від того, щоб можна було сказати, що електронні сервіси на українській митниці займають якісь перші місця в світі", сказав Нефьодов на співбесіді.
Схильних до корупції співробітників варто звільнити. Потрібно підвищувати зарплати митникам шляхом збільшення держфінансування або за рахунок донорських коштів. Варто пропонувати їм соціальний пакет, вважає Нефьодов.

6 березня Кабінет міністрів затвердив положення про реформування Державної фіскальної служби на податкову та митну служби. Вони будуть підзвітні Міністерству фінансів. Відповідна реформа закладена у тексті меморандуму МВФ із Україною.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/economics/_ma...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Імпічмент – реальний механізм в більшості країн світу, який дозволяє контролювати діяльність президента. Але чи так це в Україні? 0 0 0
Кличко подписал Меморандум с французской" компанией "Veolia" 0 0 0
Радник голови Херсонської облради вимагав $30 тис. за три ділянки на Арабатській стрілці 0 0 0
США внесли до чорного списку п’ять китайських IT-компаній 0 0 0
Чергові сутички з поліцією на протестах у Грузії 0 0 0
В Одессе появились билборды с Кивой и его словами об азарте при убийстве врагов. В партии Кивы считают это провокацией 0 0 0
«Укрэнерго» допустило веерные отключения из-за жары 0 0 0
Переїзд АП: Зеленський намагається внести нові символи в політику, – експерт 0 0 0
Убийцу Даши Лукьяненко на следственный эксперимент привезли в бронежилете и каске 0 0 0
На протестах в Грузії відбулися зіткнення з поліцією 0 0 0