Дмитро Тузов: Війна й ''пластилінові'' політики

Ще однією огидністю від повернення російської делегації до ПАРЄ є хибне підтвердження "правильності" політики Путіна. Що тут казати: європейські політики "добили" сумніви у тих, хто вже починав вагатися, в тому числі – в Росії. Це потужний негативний сигнал тим, хто шукав і не знаходив логічні відповіді на питання: а що ж робить РФ у сучасному світі. На жаль, відповідь отримано.

Історичної пам'яті про всі мислимі порушення післявоєнних домовленостей – про незастосування сили, про непорушність кордонів, про принципи безпеки, затверджені Гельсінським актом, вистачило лише на кілька років. Сьогодні в Кремлі свято. Там оцінили слабкість переляканих конформістів, з яких далі, немов з пластиліну, можна ліпити будь-що. Подібні діячі вже приводили континент до глобальної війни, намагаючись врятувати власний газончик з чепурним будиночком й запаркованим автомобілем. Вони думали, що танки нападників не будуть розвертатись на їхньому чудовому подвір'ї й не псуватимуть повітря й рівненько підстрижену траву. Яку вони поливають тричі на день. А "Люфтваффе" не накриватиме їхні міста килимовими бомбардуваннями. Й війна буде десь там – на сході Європи. Не пройшло. Тепер вони теж думають, що рятують свій рукотворний рай. Й не помічають, що це вже давно не рай. Бо в царстві небесному не трощать вітрини, не палять автомобілі, не знають, що таке хвилі масової міграції. Зокрема, й з країни на Близькому Сході, яку їхній друг Путін перетворив на купу битої цегли. Відкрию вам величезний секрет: раю на Землі вже давно не існує. Він зник.

Це попередник нинішніх делегатів ПАРЄ (не всіх, слава Богу, а частини), мав дурість вимовити фразу: "Я привіз вам мир". Насправді, зрадивши принципи й домовленості із слабшими партнерами, він привіз у європейську хату велику війну, яка коштувала цивілізації десятки мільйонів життів. Історія нас вчить тому, що нічому не вчить. Сподіваюсь, не всі в ПАРЄ є суцільними переляканими конформістами.

Так, в Москві сьогодні свято. Політику їхнього лідера визнали пластилінові політики Європи. Вони її легалізували. Вони сказали Путіну: так можна. Бо у тебе є армія й зневага до наших законів. Ці особи з мандатами нанесли нищівний удар анти-путіністам й тим, хто коливався. Кремль вже заявив, що чекатиме сприятливих для нього рішень по Криму. Гангрена прогресуватиме. Я знав, що в Україні вистачає "політиків" – ідіотів. Але те, що їх вистачає і в західних краях... таке підтвердження ми отримали сьогодні. І все-ж, не всі діячі в Європі зроблені з пап'є-маше й пластиліну. Спротив агресору триватиме.

Читать польностью: https://blogs.pravda.com.ua/authors/tuzo...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

ООН прогнозує в Україні масове скорочення населення: зникнуть 20% українців 0 0 0
Разница в два раза: в Украине решили снизить тарифы на коммуналку 0 0 0
Поліція розігнала антиросійську акцію протесту в Грузії 0 0 0
Бронзовий призер УПЛ підсилився трьома гравцями 0 0 0
Президент Гондурасу наказав розгорнути війська по всій країні на тлі акцій протесту 0 0 0
На Донеччині визначали найкращий бойовий розрахунок ЗУ-23-2. ФОТО, ВІДЕО 0 0 0
До Зеленського Львів наразі придивляється з тривогою, – Стецьків 0 0 0
На Полтавщині поліцейські зібрали врожай незаконно посіяного маку. ФОТО 0 0 0
Україна отримала 1 млрд євро від продажу облігацій 0 0 0
Новый Mercedes-Benz GLA выехал на тесты 0 0 0