"Ніби по смерть поїхав". На Прикарпатті прощаються із чоловіком, який загинув у Польщі на заробітках

Тіло заробітчанина Василя Чорнея, який загинув у Польщі, привезли на Прикарпаття. До хати родини з самого ранку йдуть односельці, аби попрощатися із загиблим, йдеться у ТСН.19:30.

Обставини смерті Василя поки що невідомі. Невідомо також, де він помер: чи то на підприємстві, чи по дорозі, чи вже в лісі. У польських ЗМІ пишуть, що позбутись тіла директорці допомагав ще один нелегальний працівник-українець – також родом з Прикарпаття.36-річний українець Василя Чорней працював на підприємстві неподалік міста Новий Томишль, де виготовляв труни. Він знепритомнів на робочому місці, але власниця підприємства заборонила викликати лікарів, наказала усім робітникам йти додому. Тіло чоловіка наступного дня виявили за 125 кілометрів від його місця роботи. Нині власницю підприємства взяли під варту, на неї чекає суд.

Зв'язок з чоловіком зник ще 8 червня. Сім'я захвилювалася, коли не подзвонив на день народження доньки. "Ми чекали дзвінка, бо 15 мало бути у малої день народження, а тато уже не дзвонив. У нього 14 числа день народження. Але він був не живий", - каже дружина Наталія Чорней.Про те, що чоловік загинув, його сім’я дізналась випадково: сусід побачив фотографію у соцмережі. Підпис до фото: "На обочині Познані знайшли чоловіка, можливо, українець, розшукуємо рідних".

Населення села Троїця, звідки поїхав Василь, менше двох тисяч людей. Майже у кожному господарстві хтось на заробітках. Нелегальна робота часто схожа на рабство, кажуть селяни.Василь скаржився на тяжкі умови праці, кажуть родичі. Утім, вертатися не хотів, бо надто були потрібні гроші. "Гроші не виплачували, він не мав з чим поїхати додому. Ніби по смерть поїхав", - каже дружина загиблого.

Кореспондент ТСН Олег Тудан.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/nibi-po-smert-po...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Педофилов — кастрировать!" Украинцы требуют остановить охоту на детей 0 0 0
"Сладкая!" 42-летняя Кравец из "Квартала" поразила снимком в соблазнительном мини 0 0 0
Кому в десять раз повысят пенсию в июле 0 0 0
В Одессе появились билборды с Кивой и его словами об азарте при убийстве врагов. В партии Кивы считают это провокацией 0 0 0
Nate Savage's Guitar Brand Tier List 0 0 0
ГАЗ А МОДЕЛЬ "ФАЭТОН" – МОДЕЛЬ ИЗ МЕТАЛЛА | Коллекционные Советские автомобили серии Hachette 0 0 0
"Берег наш": захватчики отбирают у севастопольцев пляжи 0 0 0
Центр "Антивоенная песня" (март, 2014) 0 0 0
На протестах в Грузії відбулися зіткнення з поліцією 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0