Хижняк ґарантував собі медаль на Європейських іграх

Український боксер Олександр Хижняк виграв чвертьфінальний бій Європейських ігор у вазі до 75 кілограм.   У цьому раунді українець зустрічався з росіянином Глібом Бакши. Здобувши перемогу з рахунком 4:1, Хижняк без проблем забезпечує собі медаль змагань і залишилося дізнатися, яку саме.   Раніше повідомлялося, що Хижняк виграв престижний турнір у Болгарії.   Нагадаємо, що сьогодні медаль для України виграв жіночий дует у синхронних стрибках на батуті.     Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet