ПАРЄ втратила авторитет і послабила свою роль у сучасній політиці – МЗС про рішення щодо повернення делегації РФ

У МЗС України вважають, що рішення про повернення російської делегації до ПАРЄ свідчить про втрату авторитету Асамблеї та послаблення її ролі у сучасній політиці.

Про це йдеться у заяві МЗС на власній сторінці у Facebook."Те, що відбулося сьогодні в ПАРЄ, є свідченням відходу від задекларованих стандартів, принципів та цінностей Ради Європи внаслідок безпрецедентного тиску й фінансового шантажу з боку Російської Федерації. На жаль, це сталося внаслідок відвертого потурання з боку низки країн, керівництво яких, з одного боку, наголошує на необхідності припинення російської агресії проти України, а з іншого - заохочує агресора, йдучи йому на поступки", - зазначили у МЗС.

Там вважають, що своїм рішенням ПАРЄ послабила свою роль у європейській політиці та втратила авторитет, а тому і здатність ефективно захищати верховенство права."Прикро констатувати сьогодні, коли Рада Європи відзначає свою 70-ту річницю, що її Парламентська Асамблея втратила свій авторитет, і Організація більше не може відігравати роль, якою її наділили батьки-засновники. МЗС України послідовно виступало проти такого сценарію, і ця позиція залишається незмінною", - наголосили українські дипломати.Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вночі проти 25 червня підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Зазначимо, у ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Рішення про повернення до ПАРЄ дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/parye-vtratila-a...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Чи вдарить штрафна система по нардепах-прогульниках 0 0 0
«Ніколи не бачив подібного»: Помпео заперечив спроби США тиснути на Україну 0 0 0
В Умані затримали росіянина-шпигуна, який планував теракт 0 0 0
Компост з опалого листя дозріває в мішках 0 0 0
Сніговик зацвітає одним із перших 0 0 0
Північна Македонія проведе дострокові парламентські вибори 0 0 666
"Жодної зради немає": Гончарук повідомив про повернення місії МВФ до України за два тижні 0 0 666
Створили сміттєсортувальну станцію на колесах 0 0 0
Євросоюз готовий відтермінувати Brexit до лютого, – ЗМІ 0 0 0
Що не так з сучасною жувальною гумкою і чому краще від неї відмовитися 0 0 0