"Страсбурзька змова": у ПАРЄ відхилили понад 200 українських поправок до резолюції щодо Росії

Парламентська Асамблея Ради Європи відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради, член української делегації у ПАРЄ Ірина Геращенко.За її словами, у залі поставили питання про повернення доповіді щодо російської делегації у комітет для розгляду поправок. За це проголосували лише 52 члени ПАРЄ, 110 були проти.

"Приблизно такий розклад зараз в ПАРЄ, де відбувається справжня Страсбурзька змова деяких європейських політиків і делегацій", – написала Геращенко.Інший член української делегації у ПАРЄ народний депутат Володимир Ар'єв зі свого боку заявив, що більшість виступів під час дебатів в організації за Україну.

"Але більшість, яка голосує, сидить тихо. Вони опускають очі, вони намагаються мало говорити з нами - вони розуміють, що неправі, але є директива. Люди, які вчать нас парламентаризму, самі, коли треба, опиняються слухняними виконавцями чужої волі, інструментами, а не тими, хто вирішує самостійно. Сьогодні в ПАРЄ це було видно яскраво, як ніколи", - зазначив парламентар. Ар'єв додав, "бій триває" і триватиме до середи.

"Особливо після того, як росіяни завтра вранці зайдуть в цю залу: ми будемо заперечувати їхні повноваження, як у 2014 та 2015. І, так, ми, українська делегація в ПАРЄ, сьогодні єдині, як завжди.є. Навіть, якщо сукупна політична доцільність кількох європейських столиць переїде бульдозером цінності і принципи, ми стоїмо до останнього", – написав депутат у Facebook.Нагадаємо, у ПАРЄ голосуватимуть за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запровадженні у квітні 2014 року. У разі ухвалення закону без поправок, Росія збирається подати заявку на участь у літній сесії асамблеї. До цього документу позитивно ставиться більшість країн-учасниць ПАРЄ. Однак цей закон дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України. 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/strasburzka-zmov...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

ГАЗ А МОДЕЛЬ "ФАЭТОН" – МОДЕЛЬ ИЗ МЕТАЛЛА | Коллекционные Советские автомобили серии Hachette 0 0 0
На суді в Італії із захисною промовою виступив адвокат нацгвардійця Марківа 0 0 0
Бронзовий призер УПЛ продовжить виступи в чемпіонаті Росії 0 0 0
"Берег наш": захватчики отбирают у севастопольцев пляжи 0 0 0
Диктатура популізму, – нардеп Чижмарь пояснив небезпеку монопартії у владі 0 0 0
Переїзд АП: Зеленський намагається внести нові символи в політику, – експерт 0 0 0
Найбільша загроза – залишитися без країни, – Денис Ярославський 0 0 0
Центр "Антивоенная песня" (март, 2014) 0 0 0
На протестах в Грузії відбулися зіткнення з поліцією 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0