Євген Бистрицький: УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР: РУХ ВІД ''НОВИХ ОБЛИЧ'' У СПИСКАХ ДО НОВОГО ВРЯДУВАННЯ

Провідні експерти Виборчої Ради UA та коаліціі громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ проводять чотири публічні дискусії в присутності ЗМІ "Усвідомлений вибір: пріоритети для нового парламенту" для обговорення найбільш важливих питань державної політики.

Мета дискусій – в короткий термін виборчої кампанії допомогти громадянам краще зрозуміти програмні пріоритети учасників виборчих перегонів та, разом з активними громадянськими організаціями, оцінювати здійснення та сприяти виконанню заявлених виборчих програм та наданих обіцянок.

До участі в кожній дискусії запрошено представників партії з найвищим рівнем довіри громадян (за абеткою): "Батьківщина", "Голос", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа – За життя", "Сила і честь" і "Слуга Народу".

Ми вдячні за розуміння громадського та власного інтересу партіям, які вже надали згоду брати участь.

Організатори публічних дискусій гарантують рівні можливості для всіх учасників. Виборча Рада UA та Коаліція РПР діють на засадах партійної незаангажованості та не підтримують жодну політичну силу, що бере участь у парламентській виборчій кампанії.

Дискусії будуть проходити щочетверга, починаючи з 27-го червня, з 10:30 до 13:00 в інформаційній агенції "Укрінформ" за тематичними блоками:

27 червня 2019 р. – Блок N1. Правові реформи та державне управління

Включає питання: спосіб формування та реформування уряду, реформа судочинства та органів правопорядку, розвиток антикорупційних інституцій, конституційна реформа, реформа парламенту та виборчого законодавства, обмеження депутатської недоторканності, децентралізація та адміністративно-територіальна реформа.

4 липня 2019 р. – Блок N2. Економіка і сталий розвиток

Включає питання: пріоритети економічного розвитку та бюджетної політики, стосунки з міжнародними фінансовими організаціями, бачення шляхів демонополізації та деолігархізації, запровадження ринку сільськогосподарської землі, пенсійна реформа, реформа трудового законодавства, політика тарифів, реформа енергетичного сектору і охорона довкілля.

11 липня 2019 р. – Блок 3. Безпека та міжнародні відносини

Включає питання: європейська та євроатлантична інтеграція України, політика оборонних витрат, реформа оборонної промисловості, політика санкцій та економічна політика стосовно Росії, питання деокупації та реінтеграції Донбасу та Криму, зокрема політика щодо громадян України на окупованих територіях, інформаційна безпека України.

18 липня 2019 р. – Блок N4. Гуманітарний розвиток і права людини

Включає питання: зміцнення національної ідентичності, мовна політика та політика у сфері культури, декомунізація, розвиток суспільного мовлення та незалежності медіа, реформа охорони здоров'я, реформи в освіті та системі академічної науки, питання кримськотатарської автономії в Криму, стандарти прав людини та політика гендерної рівності.

Інші деталі – в прес-анонсах.

Дискусії відбуваються за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Читать польностью: https://blogs.pravda.com.ua/authors/byst...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Палата представників США затвердила законопроекти із $700 млн для України 0 0 0
Разница в два раза: в Украине решили снизить тарифы на коммуналку 0 0 0
Пацієнти почнуть оцінювати роботу лікарів через додаток 0 0 0
Поліція розігнала антиросійську акцію протесту в Грузії 0 0 0
ЦИК уже зарегистрировала 1021 кандидата в нардепы, включенного в партийные списки 0 0 0
Бронзовий призер УПЛ підсилився трьома гравцями 0 0 0
ООН прогнозує в Україні масове скорочення населення: зникнуть 20% українців 0 0 0
До Зеленського Львів наразі придивляється з тривогою, – Стецьків 0 0 0
Україна отримала 1 млрд євро від продажу облігацій 0 0 0
Новый Mercedes-Benz GLA выехал на тесты 0 0 0