У виборчому окрузі на Київщині навала «двійників»

В одномандатному виборчому окрузі №92 на Київщині на дострокових виборах до Верховної Ради балотується низка кандидатів з однаковим прізвищем.
Про це повідомляє Громадське.
«На окрузі балотується народний депутат Віталій Гудзенко і двоє людей із ідентичним ім’ям та прізвищем. Крім того, на тому ж окрузі висувається колишній прокурор Олександр Ференець. Двоє інших кандидатів із таким прізвищем також мають ідентичне ім’я», – йдеться в повідомленні.
«Відомо, що в Україні дійсно є нечесна виборча технологія – реєструвати «двійників» з однаковими прізвищами та іменами. Її мета – ввести в оману неуважного виборця, який може помилково віддати голос не за ту людину, за яку мав намір голосувати. Нерідко виявляється, що «двійником» відомого політика стає людина із таким же прізвищем, втім, про її діяльність і ким є ця людина – публічно невідомо нічого», – прокоментував ситуацію координатор Громадянської мережі Опора у Закарпатській області Ярослав Гулан.
«Оскільки імена кандидатів-мажоритарників розміщуються у виборчому бюлетені в алфавітному порядку, виборцям потрібно бути дуже уважними та ретельно шукати не лише ім’я свого кандидата, а й вичитувати інформацію про нього, яка обов’язково буде у бюлетені, зокрема - дата народження, місце роботи, місце проживання, партійність тощо», — додав він.
Як повідомляв «Главком», Конституційний суд України визнав таким, що відповідає Конституції України (є конституційним) указ президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».
Читайте також:  Мажоритарка-2019. Хто псує життя одіозним Третьякову та Микитасю

Читать польностью: https://glavcom.ua/kyiv/news/u-viborchom...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

ЦВК назвала число українців, які не прийшли голосувати 0 0 0
Партія Порошенка лідирує на закордонних виборчих дільницях – дані 75% протоколів 0 0 0
На Львівщині, Волині та в Одесі декілька дільниць залишились без світла 0 0 0
Вакарчук назвав головні принципи коаліційної угоди 0 0 0
На закордонних дільницях перемагає партія Порошенка 0 0 0
ЦВК озвучила лідера зарубіжних дільниць 0 0 0
Є кращий спосіб боротьби з "Північним потоком-2", ніж санкції - The Hill 0 0 0
Стало відомо скільки українців не проголосували на виборах 0 0 0
У столиці члени ДВК підписали протоколи до завершення голосування 0 0 0
Перші кроки нової Верховної Ради 0 0 0