Білий дім хоче інвестувати в Палестину $50 млрд

Адміністрація президента США презентувала економічну частину плану врегулювання конфлікту на Близькому Сході. Проект передбачає як державні, так і приватні інвестиції в обсязі $50 млрд.
Про це повідомляє Deutsche Welle.
«За словами авторів, це дозволить створити не менше одного мільйона робочих місць для палестинців, а також подвоїти ВВП Палестинської національної автономії протягом десяти років. Запропонований Білим домом план «здатен відкрити нову главу в історії» палестинців, яка «визначається не негараздами і нестатками, а свободою і гідністю», наголошують його розробники», – йдеться в повідомленні.
Зокрема, передбачається вкласти $27,5 млрд у Західний берег річки Йордан і Сектор Гази, а також направити $22,8 млрд на проекти, які стосуватимуться палестинців, що живуть у Єгипті, Йорданії та Лівані.
Уточнюється, що йдеться про можливі проекти в охороні здоров’я, освіті, енергопостачанні, сфері високих технологій, туризмі та сільському господарстві.
Детальна презентація економічної частини плану відбудеться 25 і 26 червня на конференції в Бахрейні. За даними DW, керівництво Палестинської автономії має намір бойкотувати захід. Лідери палестинців виступають проти переговорів із США, відколи Трамп заявив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. 

Читать польностью: https://glavcom.ua/world/observe/biliy-d...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Легалізація медичного канабісу: програми партій, які пройшли у Раду 0 0 0
Візит Зеленського до США готують не дипломати з посольства чи МЗС – Чалий 0 0 0
"Хіба жирних рил стане більше" - що говорять у день виборів 0 0 0
Молодий українець побив, але не переміг російського гіганта 0 0 0
У штанах з лампасами і чорній блузі: Меланія Трамп засвітила елегантний образ у Білому домі 0 0 0
У квартирі у центрі Львова чадним газом отруїлись двоє людей 0 0 0
"Її підпалив якийсь вар'ят". На Львівщині дивовижна церква з "графіті" потребує реставрації. ФОТО 0 0 0
Росія втрачає терпіння і готує Європі нову газову кризу, – TAI 0 0 0
В наші часи будь-який диктатор може створити кризу і йому за це нічого не буде. Захід готовий лише до порятунку дельфінів у Африці 0 0 0
Чоловік вигадав незвичний "шкільний автобус" 0 0 0