Партія "Опозиційний блок" назвала першу десятку списку та оприлюднила виборчу програму

Партія "Опозиційний блок" 10 червня назвала першу десятку списку та оприлюднила виборчу програму. Форум об'єднаних опозиційних сил "Довіряй ділам" відбувся у Києві.
Першим номером у списку "Опозиційного блоку" став народний депутат Євгеній ­Мураєв. До десятки також увійшли: міські голови Харкова Геннадій Кернес, Одеси Геннадій Труханов, Ужгорода Богдан Андріїв, заслужений юрист України Володимир Пилипенко, народні депутати Вадим Новинський та Олександр Вілкул, міські голови Маріуполя Вадим Бойченко та Запоріжжя Володимир Буряк, депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.
Лідер "Опозиційного блоку" Євгеній Мураєв наголосив: "Партія має план дій та команду для якісних змін у державі".
 Ми довго йшли до цього моменту. Я, напевно, все життя. Багато вчилися, важко працювали, крок за кроком, щабель за щаблем набували необхідного досвіду. Ми точно знаємо, як зробити, щоб наша країна була успішною і розвивалася. Держава це складний механізм. У нас досвідчена команда, до неї входять керівники багатотисячних промислових підприємств, мери великих міст і лідери територіальних громад. За нами мільйони громадян, говорить 42-річний Євгеній Мураєв.
Міський голова Харкова Геннадій Кернес зазначив: важливо донести до однодумців, що є політична сила, яка може запропонувати якісний список кандидатів на цих виборах.
 Я закликаю мобілізувати всі сили, донести до однодумців, до тих, хто ще не визначився, що є політична сила, яка об'єднала мерів великих міст України, великих промисловців, сільгоспвиробників. Ми повинні показати, що у нас буде якісно інший список, на відміну від багатьох партій. Тому хочу побажати нашій політичній силі перемоги, каже Геннадій Кернес, 59 років.
Міський голова Одеси Геннадій Труханов наголосив, що проходження до парламенту представників місцевого самоврядування єдина можливість зробити так, щоб голос українських громад був почутий.
 Я можу довго перераховувати проблеми, з якими стикаються наші громади. І в більшості випадків їх вирішення можливе у Києві ось чому ми об'єднуємо зусилля. Не сумніваюся, що зможемо, адже маємо найсильнішу мотивацію добробут українців, заявив Геннадій Труханов.
Під час Форуму "Опозиційний блок" оголосив основні пункти передвиборчої програми партії. Відновлення миру, скасування антинародних реформ та грабіжницьких тарифів, проведення справжньої децентралізації, економічне зростання за рахунок нової індустріалізації, стрімкий розвиток малого і середнього бізнесу, повернення державі керованості.
П'ять партій "Опозиційний блок", "Наші", "Відродження", "Довіряй ділам" і "Партія миру та розвитку" об'єдналися для участі в парламентських виборах і підписали Меморандум про створення єдиної опозиційної сили.
Як зазначив політолог Сергій Белашко, у першій десятці списку "Опозиційного блоку" мери українських міст, які мають серйозний електоральний ресурс. Політсила має реальні шанси пройти до парламенту.
 Завдання складне, але здійсненне. Щоб подолати 5-відсотковий бар'єр, потрібно отримати підтримку близько 800 тисяч виборців. Сумарна чисельність жителів міст, чиї мери фігурують у першій десятці об'єднаного списку Харкова, Одеси, Запоріжжя, Ужгорода й Маріуполя становить 3,7 мільйона осіб. А є ще Кривий Ріг, Павлоград, Рені, Теплодар, Чорноморськ, вважає Сергій Белашко.
На думку політолога Миколи Спиридонова, "Опозиційний блок" демонструє нову модель партійного будівництва.
У списку представлені промисловці, бізнесмени й успішні мери великих міст. У такої ­команди є шанси на подолання прохідного бар'єра у 5% і створення однієї з найбільших фракцій у ­Верховній Раді IX скликання, вважає Спиридонов.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/politics-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

СБУ заявила, что не задерживала водителя трейлера, перевозившего "Бук", сбивший самолет рейса МН-17 0 0 0
СБУ спростувала інформацію щодо збитого МН-17 0 0 0
"Независимость Украины закончится": Муждабаев предупредил о ловушке 0 0 0
Есть во всех продуктах: названа самая опасная для человека специя 0 0 0
"Дальше — Харьков и Одесса": что стоит за раздачей паспортов РФ всему Донбассу 0 0 0
Чоловік вигадав незвичний "шкільний автобус" 0 0 0
Хакери викрали 7,5 терабайта даних у ФСБ 0 0 0
Выборы в Раду 2019: как голосовать и что нельзя делать в кабинке 0 0 0
Чудом выжил: украинский моряк решил "прогуляться" по воде с чемоданом 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0