У Львові пройде перепис «кицьконаселення»

У Львові вперше в світі проведуть підрахунок бродячих котів. Про це напередодні сказала на прес-конференції директор комунального підприємства Лев Оксана Кошак, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
За її словами, підрахунок проведуть 26-30 червня за «унікальним алгоритмом».
«До сьогоднішнього дня жоден муніципалітет, жодне місто світу не знайшли методику, завдяки якій можна було б підрахувати бродячих котів. Ми будемо першими», - розповіла Кошак.

[READ_MORE]

Зазначається, що у Львові вже тричі проводили підрахунок бродячих собак, тому «схема роботи зрозуміла» і в співробітництві її адаптували під звички і поведінкові особливості котячих.
Співзасновник міжнародної платформи Animal-ID.info Віктор Копач розповів про розроблений мобільний додаток, який дозволяє відстежувати кількість бездомних собак.«В Європі проблема собак практично вирішена, а от з котами проблема подекуди більша, ніж у нас. Тому ми адаптували нашу систему, щоб працювати з котами», - повідомив Копач.
За його словами, система дозволяє отримувати дані не тільки про кількість котів, а й місця скупчення і, отримавши набір таких даних, влада міста зможе вжити адекватних заходів для роботи з котами в майбутньому.
За його словами, зацікавленість методикою підрахунку котів в цілому проявили вже 15 країн. Зокрема, після Львова підрахунок котів проведуть в Німеччині.

Читать польностью: https://glavcom.ua/news/u-lvovi-proyde-p...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Хто зі спортсменів пройшов до Верховної Ради: результати голосування 0 0 0
У Львові окружна комісія на Сихові закінчила прийом протоколів від дільниць. Звозити бюлетені до ОВК дільничні комісії почали після півночі 0 0 0
Дощі і спека: якою буде погода 22 липня 0 0 0
Головні новини 21 липня: які партії проходять у Раду, реакція політсил на екзит-поли виборів 0 0 0
Садовый решил уйти с поста лидера партии «Самопомощь» 0 0 0
Абдул Кадири: «Полностью готов играть в официальных матчах» 0 0 0
Садовий залишає посаду лідера партії Самопоміч 0 0 0
Прогноз погоди на 22 липня: в Україні буде спекотно, але дощитиме 0 0 0
Садовый покидает пост лидера партии Самопомощь 0 0 0
Поліція зареєструвала 2105 заяв, пов'язаних з проведенням виборів в Раду 0 0 0