Для собак створюють дитсадки

 Коли шукали квартиру, нам ніхто не відмовив з орендодавців, коли чули про собаку. Дозволяли навіть із двома-трьома псами жити, каже 27-річна Тетяна Хотлубей. Переїхала до Праги позаторік працювати весільним фотографом. Має шпіца Бориса.
У Чехії для собак створюють дитсадки. Працюють з 7:00 до 19:00. День перебування мого пса обходиться у 295 гривень. Його розважають, вигулюють, тренують. При дитсадку працює ветлікарня. Її послуги входять у вартість перебування.
Влаштовують собак від трьох місяців. Тварин дозволяють приводити на роботу. При офісах є спеціальні "догфрендлі" офіси. Навіть у ресторан можна з ним заходити. Біля кожного ресторану, кафе, пабу, зоопарку миски з водою. У ресторані офіціант приносить індивідуальну миску з водою і ставить під стіл.
За вигул собаки без намордника можна заплатити штраф 1180 гривень. Та найбільше доведеться віддати за фекалії, що не прибрали за твариною на вулиці. Це понад 23 тисячі гривень. Усі намагаються дотримуватися порядку. Майже на кожній вулиці на парканах висять еко-пакети з лопатками.
У Празі немає бродячих собак. Існують спеціальні притулки та розплідники. Якщо загубилися, перехожі викликають ветслужбу. Вона забирає тварину в притулок. Господар може виявити її на спеціальному сайті.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

УПЦ (МП) проводить молебень і ходу до Дня хрещення Руси-України – трансляція 0 0 0
Російські хакери створюють додатки-шпигуни під виглядом популярних програм 0 0 0
На Володимирській гірці зібралися віряни Московської церкви (фото) 0 0 0
Новинський з Московською церквою молиться на Володимирській гірці (фото, відео) 0 0 0
Перекрытые улицы, полицейские кордоны и кинологи с собаками: верующие УПЦ МП начинают сходится на Владимирскую горку для Крестного хода. ФОТОрепортаж 0 0 0
Борис Джонсон хоче завести собаку на Даунінг-стріт. А як же кіт Ларрі? 0 0 0
Поліція Києва перейшла на посилений режим: працюють вибухотехніки та кінологи 0 0 0
Перекриті вулиці, кінологи з собаками, спецпризначенці: поліція готова до хресного ходу (фото) 0 0 0
Кот спас ребенка от злой собаки (видео) 0 0 0
Американец выиграл миллион долларов благодаря домашнему питомцу 0 0 0