"Україна може стати розмінною монетою у грі Путіна і Трампа"

 Єдиний шлях до миру це дипломатичний і санкційний тиск. Тому я прошу його зберегти. Сподіваюся, що цьогорічне головування Франції у "Великій сімці" сприятиме цьому, говорить президент України 41-річний Володимир Зеленський на зустрічі з главою Франції Еммануелем Макроном 17 червня у Парижі. Перемовини тривали 2 год. на годину більше від запланованого.
 Ми не готові на діалог із сепаратистами. Готові працювати у Мінському форматі, каже Зеленський. Припинення вогню, звільнення полонених. Завершення війни і повернення анексованих українських територій це моя головна задача. Але я розумію, що не можна встановити мир військовим шляхом. Ми дійшли згоди щодо важливості оновлення співпраці у рамках нормандського формату (перемовини із врегулювання на Донбасі за участю Німеччини, Франції, Росії, України. Почалися 6 червня 2014-го. Остання зустріч відбулася 11 червня торік. ГПУ). Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів.
Також Зеленський заявив, що Росія має виконати рішення Міжнародного трибуналу та повернути 24 полонених моряків.
 Обіцянки повинні виконувати обидві сторони, каже Еммануель Макрон, 41 рік. Перші передумови, які можуть задати динаміку процесу це звільнення військовополонених і припинення вогню.
Президенти не дійшли згоди щодо можливості повИз-ернення Росії до Парламентської Асамблеї Ради Європи.
 Франція стомилася від війни з Кремлем. Шукає варіанти, щоб ослабити санкції проти РФ, повернути її до ПАРЄ, говорить політолог 41-річний Віктор ­Таран.
 Макрон намагався нав'язати Україні, щоб вийшла на переговори з сепаратистами. Український президент показав, що політика, яку проводила попередня влада, незмінна. Альтернативи їй не існує.
18 червня президент їде з візитом і до Берліна. Там для нас ситуація набагато гірша. Німеччина має прямий інтерес добудувати Північний потік-2 (газопровід із РФ до Європи в обхід України. ГПУ). Через бажання вести бізнес із Росією, тиснутимуть на Зеленського.
Важливою стане зустріч Путіна і Трампа наприкінці червня. Те, про що вони домовляться, потім разом нав'язуватимуть Зеленському. Україна може стати розмінною монетою у їх геополітичній грі.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/comments-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Педофилия какая-то": с Путиным случился конфуз в Кремле. Видео 0 0 0
"Путин совратил монахов!" Соколова высмеяла поездку президента России на Валаам 0 0 0
Місію ООН з прав людини в Україні очолила австралійка 0 0 0
Чому корисно пити воду з лимоном 0 0 0
Адвокат полонених українських моряків прокоментував затримання російського судна 0 0 0
Любовь Соболь вынесли из Мосгоризбиркома на диване и задержали 0 0 0
Трамп звинуватив прем'єра Швеції в бездіяльності у ситуації з арештом репера A$AP Rocky 0 0 0
Клуб Реброва продовжив переможну серію в кваліфікації Ліги чемпіонів 0 0 0
Організатора мережі підпільних гральних закладів засуджено на Львівщині 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0