"Україна може стати розмінною монетою у грі Путіна і Трампа"

 Єдиний шлях до миру це дипломатичний і санкційний тиск. Тому я прошу його зберегти. Сподіваюся, що цьогорічне головування Франції у "Великій сімці" сприятиме цьому, говорить президент України 41-річний Володимир Зеленський на зустрічі з главою Франції Еммануелем Макроном 17 червня у Парижі. Перемовини тривали 2 год. на годину більше від запланованого.
 Ми не готові на діалог із сепаратистами. Готові працювати у Мінському форматі, каже Зеленський. Припинення вогню, звільнення полонених. Завершення війни і повернення анексованих українських територій це моя головна задача. Але я розумію, що не можна встановити мир військовим шляхом. Ми дійшли згоди щодо важливості оновлення співпраці у рамках нормандського формату (перемовини із врегулювання на Донбасі за участю Німеччини, Франції, Росії, України. Почалися 6 червня 2014-го. Остання зустріч відбулася 11 червня торік. ГПУ). Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів.
Також Зеленський заявив, що Росія має виконати рішення Міжнародного трибуналу та повернути 24 полонених моряків.
 Обіцянки повинні виконувати обидві сторони, каже Еммануель Макрон, 41 рік. Перші передумови, які можуть задати динаміку процесу це звільнення військовополонених і припинення вогню.
Президенти не дійшли згоди щодо можливості повИз-ернення Росії до Парламентської Асамблеї Ради Європи.
 Франція стомилася від війни з Кремлем. Шукає варіанти, щоб ослабити санкції проти РФ, повернути її до ПАРЄ, говорить політолог 41-річний Віктор ­Таран.
 Макрон намагався нав'язати Україні, щоб вийшла на переговори з сепаратистами. Український президент показав, що політика, яку проводила попередня влада, незмінна. Альтернативи їй не існує.
18 червня президент їде з візитом і до Берліна. Там для нас ситуація набагато гірша. Німеччина має прямий інтерес добудувати Північний потік-2 (газопровід із РФ до Європи в обхід України. ГПУ). Через бажання вести бізнес із Росією, тиснутимуть на Зеленського.
Важливою стане зустріч Путіна і Трампа наприкінці червня. Те, про що вони домовляться, потім разом нав'язуватимуть Зеленському. Україна може стати розмінною монетою у їх геополітичній грі.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/comments-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

У Дніпрі в будинку для людей похилого віку сталася пожежа 0 0 0
У Скалецької з’явилося чотири нових радники 0 0 0
Був ворогом Кремля: екснардеп Мосійчук назвав ім'я застреленого в Києві чоловіка 0 0 0
"Навстречу фашистам": блогер показал последствия "русского мира" в "ДНР" 0 0 0
Спогади, документи, фотографії: показали речі часів УНР 0 0 0
Вагітних і літніх без черги: нові правила перетину українських КПВВ 0 0 0
Трамп: Китай почав виконувати умови торгової угоди 0 0 0
Асад скерував війська на північ Сирії 0 0 0
Любовь пуглива, чувства не стоит сразу ставить в "пируэт" 0 0 0
Археологи нашли древнейший вариант карты загробного мира 0 0 0