Сергій Маршук не виплив зі ставка

10 червня в Цибулеві Монастирищенського району Черкаської області попрощалися з учасником війни на Донбасі 29-річним Сергієм МАРШУКОМ. Він потонув у місцевому ставку.
 Сергій пішов на ставок разом із товаришем. Відпливли від берега на 20 метрів. Пірнали з аквалангом по черзі, розповідає Оксана Ясентюк із пожежно-рятувальної служби Монастирищенського району. Перед останнім зануренням хлопці перевірили рівень повітря в балоні. Сергій вирішив, що вистачить. Коли не виринув на поверхню, його товариш насторожився. Намагався шукати друга, та марно. Забив на сполох, повідомив рідним. Потопельника знайшли водолази Смілянського загону через день.
За офіційною версією, чоловіки на ставку ловили раків. Місцеві кажуть, що насправді шукали на дні водойми брухт, що потім здавали.
 Чоловік помер безглуздою смертю, каже керівник пошуково-рятувального загону водолазів Черкаського обласної ради Віктор Терновцов. Щоб легше було дістати дна, прив'язав до пояса 16-кілограмову гирю. Під вагою мотузка затягнулася до неможливості. Коли дістали тіло, не могли її розв'язати. Довелося перерізати.
Очевидно, Сергій відчув, що закінчується повітря. Та через гирю виплисти на поверхню не зміг. До берега рушив по дну. Якби здолав ще сім метрів, води було б йому вже по шию. А так помер із мотузкою в руці.
Сергій Маршук на Донбасі воював добровольцем. Із дружиною виховував сина 3-річного Іллю.
 Серьожу ми зустрічали з війни всім селом, він у нас був герой, говорить учителька Людмила Мудрак. На Донбасі отримав важке поранення, коли кинувся рятувати товариша, якому відірвало ногу. Контракт не підписував, тому на війні нічого не заробив. Як повернувся, одружився. Взяв дівчину Марину із сусіднього села Івахни. Мали сина. Планували купити будинок. Уже внесли половину суми.
Сергій Маршук мав двох братів. Був найстарший син у родині.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В Угорщині автобус з українськими пасажирами врізався у дерево: 10 постраждалих 0 0 0
Сьогодні день Сергія Зимового. Прикмети і перестороги дня 0 0 0
Жуткое ДТП в Венгрии: пострадали 10 украинцев 0 0 0
Ребров прокоментував можливий відхід із "Ференцвароша" 0 0 0
Попит на зйомки. Як Україна приваблює іноземних кіновиробників 0 0 0
У Дніпрі зіткнулися чотири автомобілі, загинув поліцейський 0 0 0
​Как Трамп пишет письмо Эрдогану: в сети показали яркую фотожабу 0 0 0
В Днепре столкнулись четыре автомобиля, погиб полицейский 0 0 0
20 октября - Сергей Зимний 0 0 0
Кабельное телевидение в Украине хотят обложить теневым "налогом" 0 0 0