Суркіс не має амбіцій

Жодного сплеску, променю надії, натяку на світле майбутнє Хацкевич не подарував. Усе було сіро, одноманітно й прогнозовано. "Динамо" йде на дно, пускає перші бульки, а той, хто покликаний рятувати команду, із буддистським спокоєм сидить на високому березі й спостерігає за останніми актами трагедії.
Пояснення може бути лише одне. Президент "Динамо" більше не має амбіцій. Як бігун на довгі дистанції він ще рухається вперед, перебирає ногами для годиться, але розуміє, що суперників, які відірвалися на коло, вже не наздоженеш. Можна, звичайно, зібрати волю в кулак, зробити ривок на 100 метрів і завалитися від утоми. Але краще не ганьбитися остаточно й таки дотягти до фінішу.
Для амбіційного тренера в Суркіса вже немає ресурсів. На талановитого і завзятого, який зміг би запалити фанатичною вірою динамівську молодь, у Ігоря Михайловича категорично немає чуття. У символічному конкурсі за невміння обирати наставника команди Суркіс може дати фору будь-кому.
Чи вірить він після двох провальних років у талант Хацкевича-тренера? Навряд. Немов розумний пес, президент усе розуміє, але сказати не може. Суркіс поплив за течією. Сподіватися на те, що майбутня катастрофа команди змусить його схаменутися і почати пошуки справжнього тренера марна справа. Після 0:8 від "Челсі" в це вже ніхто не вірить.
Ігор Михайлович поступово прямує до межі, за якою почне маячити привид продажу клубу. Зараз у це важко повірити, але втрата амбіцій веде саме до такого кінця. І Олександр Хацкевич на цьому шляху дійсно найкращий помічник.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sports-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Україну відвідають провідні технологічні компанії Ізраїлю з сукупною капіталізацією $35 млрд 0 0 0
Блохін слідом за Маркевичем спростував "бійку" між Суркісом і Павелком 0 0 0
росіяни - НЕ СЛОВ'ЯНИ !!! ч-2 0 0 0
Павелко про Суркіса та бійку: маячня, яку навіть смішно коментувати 0 0 0
"Динамівці" запросили поранених бійців АТО на матч із "Олександрією" 0 0 0
До українського флоту надійшли американські катери Island – Порошенко 0 0 0
"Динамо" грало вдев'ятьох - Леоненко розкритикував Соля 0 0 0
У Запоріжжі відкрили мурал з портретом генерала УНР Марка Безручка 0 0 0
Павелко вперше прокоментував конфлікт із Суркісом 0 0 0
Милованов розповів про «позитивні очікування» від переговорів з МВФ 0 0 0