Суркіс не має амбіцій

Жодного сплеску, променю надії, натяку на світле майбутнє Хацкевич не подарував. Усе було сіро, одноманітно й прогнозовано. "Динамо" йде на дно, пускає перші бульки, а той, хто покликаний рятувати команду, із буддистським спокоєм сидить на високому березі й спостерігає за останніми актами трагедії.
Пояснення може бути лише одне. Президент "Динамо" більше не має амбіцій. Як бігун на довгі дистанції він ще рухається вперед, перебирає ногами для годиться, але розуміє, що суперників, які відірвалися на коло, вже не наздоженеш. Можна, звичайно, зібрати волю в кулак, зробити ривок на 100 метрів і завалитися від утоми. Але краще не ганьбитися остаточно й таки дотягти до фінішу.
Для амбіційного тренера в Суркіса вже немає ресурсів. На талановитого і завзятого, який зміг би запалити фанатичною вірою динамівську молодь, у Ігоря Михайловича категорично немає чуття. У символічному конкурсі за невміння обирати наставника команди Суркіс може дати фору будь-кому.
Чи вірить він після двох провальних років у талант Хацкевича-тренера? Навряд. Немов розумний пес, президент усе розуміє, але сказати не може. Суркіс поплив за течією. Сподіватися на те, що майбутня катастрофа команди змусить його схаменутися і почати пошуки справжнього тренера марна справа. Після 0:8 від "Челсі" в це вже ніхто не вірить.
Ігор Михайлович поступово прямує до межі, за якою почне маячити привид продажу клубу. Зараз у це важко повірити, але втрата амбіцій веде саме до такого кінця. І Олександр Хацкевич на цьому шляху дійсно найкращий помічник.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sports-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Супрун дала поради новообраним депутатам 0 0 0
Повний список депутатів Верховної Ради дев’ятого скликання 0 0 0
"Шахтар" вперше за 13 років змінив титульного спонсора: відео 0 0 0
Супрун дала поради новообраним нардепам 0 0 0
Монокоаліція у Верховній Раді: що обіцяла партія "Слуга народу" та хто стане прем'єром 0 0 0
Брати Клички подали до суду на телеканал "1+1" 0 0 0
Лузеры парламентских выборов. Как недавно популярные партии проиграли новым политсилам 0 0 0
Трио подрывников Украины: как Кремль будет расшатывать Украину 0 0 0
Нам потрібен професійний уряд, що зробить реформи і піде 0 0 0
"Головне питання — коли треба відпустити дитину" 0 0 0