"Батьківщина" обійшла "Європейську солідарність", а відбирає голоси "Слуга народу" - соцопитування

П'ять політичних партій мають реальні шанси на проходження до Верховної Ради нового скликання, повідомляється в результатах ролінгового дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім.А.Яременка.На першому місці пропрезидентська партія "Слуга народу" з результатом у 47,5% підтримки серед тих, хто визначився і голосуватиме. "Опозиційна платформа – За життя" – 11%, ВО "Батьківщина" – 8,7%, "Європейська солідарність" – 8,3% опитаних, "Голос" – 5,3%.

Партія Ігоря Смешка "Сила і честь" наразі не проходить до парламенту - 3,9%. За "Громадянську позицію" Анатолія Гриценка готові проголосувати 2,9% респондентів серед тих, хто визначився і має намір голосувати, за Радикальну партію Олега Ляшка - 2,4%, за "Об'єднання "Самопоміч" – 2,2%, "Опозиційний блок – Партія миру і розвитку" – 1,7%, ВО "Свобода" – 1,5%. Всі інші партії набрали би менше 1% голосів опитаних.Під час установчого опитування 15-19 травня було опитано 2 тис 121 респондент віком від 18 років із 24 областей і Києва, вибірка репрезентативна за статтю, віком і типом населених пунктів. Помилка вибірки 1,2-2,2%. Під час першої хвилі роллинга 20-23 травня було замінено 250 анкет.

Варто зазначити, що "Слуга народу" мала найвищу тенденцію до нарощування підтримки. Місяць тому ця політсила набирала 40,9%. Партія Петра Порошенка "Європейська солідарність" втратила підтримку на понад 2% з 10,5%. Рейтинг ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко також впав з 9,3% до 8,7%.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/batkivschina-obi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Педофилов — кастрировать!" Украинцы требуют остановить охоту на детей 0 0 0
"Сладкая!" 42-летняя Кравец из "Квартала" поразила снимком в соблазнительном мини 0 0 0
Чергові сутички з поліцією на протестах у Грузії 0 0 0
В Одессе появились билборды с Кивой и его словами об азарте при убийстве врагов. В партии Кивы считают это провокацией 0 0 0
Nate Savage's Guitar Brand Tier List 0 0 0
ГАЗ А МОДЕЛЬ "ФАЭТОН" – МОДЕЛЬ ИЗ МЕТАЛЛА | Коллекционные Советские автомобили серии Hachette 0 0 0
Тренер непереможного американця пообіцяв піти з боксу у випадку фіаско від Ломаченка 0 0 0
"Берег наш": захватчики отбирают у севастопольцев пляжи 0 0 0
Центр "Антивоенная песня" (март, 2014) 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0